Karta graf. ASUS GT 730 4H SL 2GD5
369,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
Bezpłatnie
Orlen paczka w ruchu
Bezpłatnie
Odbiór w punkcie FedEx
Bezpłatnie
- Procesor graficzny: GeForce GT 730
- Pamięć karty graficznej: 2 GB
Możesz być zainteresowany również:
-
Zasilacz DeepCool PF750 750W 80 Plus (R-PF750D-HA0B-EU)
215,00 zł 189,00 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 215,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 213,00 zł -
Dysk SSD Lexar NM790 2TB M.2 PCIe NVMe
977,00 zł -
PATRIOT DDR4 8GB SIGNATURE 2133MHz 1 rank SO-DIMM
287,60 zł -
ADATA XPG GAMIX D35 DDR4 32GB (2x16) 3200 CL16
1 420,89 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł
Opis
Karta graficzna ASUS GT 730 4H SL 2GD5
Karta graficzna ASUS GT 730 4H SL 2GD5 z wbudowanymi 4 portami HDMI obsługuje do 4 monitorów, umożliwiając produktywną pracę. Komfort użytkowania to również cicha praca karty graficznej, co jest możliwe dzięki zastosowaniu chłodzenia pasywnego.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 384 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce GT 730 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 902 MHz |
| Szybkość zegara procesora (tryb OC) | 927 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 5010 MHz |
| Typ interfejsu | PCI Express 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| HDCP | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Ilość gniazd | 1 |
| Kolor produktu | Czarny, Niebieski |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 90YV0H20-M0NA00 |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Rozwiń specyfikację
Dokumenty do pobrania
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Karta graf. ASUS GT 730 4H SL 2GD5
Trwa wczytywanie...