Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Komputery
Gaming
Telefony i Tablety
Hobby
AGD
RTV
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Podzespoły komputerowe Karty graficzne Karta graf. MSI GeF RTX 3080 SUPRIM X 12G LHR

Karta graf. MSI GeF RTX 3080 SUPRIM X 12G LHR

59522820|1|ProductImage|2022-01-24 08:26:10
59522865|5|ProductImage|2022-01-24 08:26:59
59522864|4|ProductImage|2022-01-24 08:26:58
59522863|3|ProductImage|2022-01-24 08:26:57
59522858|2|ProductImage|2022-01-24 08:26:56
59522820|1|ProductImage|2022-01-24 08:26:10
59522865|5|ProductImage|2022-01-24 08:26:59
59522864|4|ProductImage|2022-01-24 08:26:58
59522863|3|ProductImage|2022-01-24 08:26:57
59522858|2|ProductImage|2022-01-24 08:26:56
Produkt Produkt niedostępny

Opis

Karta graficzna MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 12G LHR

Zmieniamy zasady gry
20 lat doświadczeń w projektowaniu kart

Dążąc do tego, aby rozgrywka była jak najbardziej komfortowa, nasza kilkudziesięcioletnia, wyjątkowa podróż w zaprowadziła nas do miejsc, o których wcześniej sądziliśmy, że nie uda nam się do nich dotrzeć . Dzięki wieloletnim doświadczeniom w projektowaniu produktów o wysokiej wydajności, firma MSI może z dumą zaprezentować swoje najnowsze arcydzieło. SUPRIM to kolejny, pokoleniowy skok w projektowaniu kart graficznych.

Architektura nVidia Ampere


Druga generacja rdzeni RT
2x Wyższa wydajność


Trzecia generacja rdzeni Tensor
Do 2x wyższa wydajność


Nowe moduły SM
Dwukrotnie wyższa wydajność obliczeń FP32

Seria GeForce RTX 30
Ostateczna rozgrywka

Procesory graficzne z serii GeForce RTX 30 oferują najwyższą wydajność dla graczy i twórców. Bazują one na architekturze Ampere, czyli na drugiej generacji architektury RTX firmy NVIDIA z nowymi rdzeniami RT, rdzeniami Tensor oraz procesorami strumieniowymi, które zapewniają najbardziej realistyczną grafikę generowaną z wykorzystaniem technologii ray tracingu i najnowocześniejsze funkcje i
algorytmy sztucznej inteligencji.

RTX włączony
Niezwykły Ray Tracing i algorytmy sztucznej inteligencji

Ciesz się największymi współczesnymi hitami wśród gier, z jakością jakiej nigdy dotąd nie doświadczyłeś dzięki wizualnej wierności generowania obrazu z wykorzystaniem ray tracingu w czasie rzeczywistym i doskonałej wydajności wygładzania krawędzi korzystającej z technologii głębokiego uczenia DLSS (Deep Learning Super Sampling) i algorytmów sztucznej inteligencji. RTX. Włączony.

Przyspieszenie technologii DLSS wspomaganej algorytmami sztucznej inteligencji

Maksymalna liczba klatek na sekundę. Maksymalna jakość. Wykorzystanie sztucznej inteligencji.
NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling] to przełomowa technologia renderingu wykorzystująca głębokie uczenie maszynowe i algorytmy
sztucznej inteligencji, które to zwiększają liczbę generowanych na sekundę klatek obrazu przy zachowaniu jego bezkompromisowej jakości. Technologia ta bazuje na dedykowanych w układach graficznych GeForce RTX rdzeniach Tensor, które korzystają z algorytmów sztucznej inteligencji. Dzięki temu uzyskano możliwość zwiększenia wydajności i rozdzielczości obrazu, zapewniając tym samym niesamowite wrażenia wizualne. W grach pojawiła się rewolucja sztucznej inteligencji.

Kunsztowna perfekcja

Bazując na doświadczeniach zebranych podczas dwóch dekadach projektowania wielokrotnie nagradzanych kart, nadszedł już czas, aby wyjść poza ramy dotychczasowej gry. Nowa filozofia projektowania toruje drogę najnowszej, prestiżowej serii kart graficznych.

TRI FROZR 2S

System chłodzenia TRI FROZR 2S zachowuje chłodny styl. Temperatura poszczególnych komponentów po mistrzowsku trzymana jest w ryzach, dzięki rzeźbionym, zewnętrznym kształtom kart z serii SUPRIM. To dlatego możesz skupić się na radości prowadzenia wielogodzinnych rozgrywek.

Skup się na tym, co jest ważne

Wentylator TORX 4.0 to arcydzieło w swojej klasie. Wykorzystano tu siłę pracy zespołowej. Poszczególne pary łopatek wentylatora połączono ze sobą korzystając z rewolucyjnej konstrukcji zewnętrznego, który ukierunkowuje przepływ i ciśnienie tłoczonego powietrza, tak aby trafiało wprost do radiatora.

System chłodzenia VIP

Poświęcenie daje wyniki. Moduły pamięci wykorzystują swój własny system chłodzenia z zamkniętym w ramce chłodzącej dedykowanym ciepłowodem, który transportuje ciepło do wydzielonego radiatora.

W obliczu gorąca

Ciepło generowane przez procesor graficzny jest natychmiast odbierane przez wykonaną z litej miedzi, niklowaną płytkę bazową, a następnie szybko transferowane do ciepłowodów . Ten rozbudowany system odprowadzania ciepła, korzystający z wysoce wydajnych mechanizmów, to początkowy etap poprawy ogólnej efektywności chłodzenia.

Utrzymać rdzeń w chłodzie

Ciepłowody Core Pipe zostały poddane precyzyjnej obróbce mechanicznej w celu zapewnienia maksymalnego kontaktu z powierzchnią procesora graficznego. Ciepłowody te rozprowadzają odebrane ciepło na całej długości radiatora, dzięki czemu zapewniają one optymalne chłodzenie.

Symfonia ciszy

Niczym się nie przejmuj. System regulacji przepływu powietrza poprawia dynamikę jego przepływu przez radiator, zapewniając tym samym lepsze odprowadzanie ciepła i znacznie niższy poziom generowanego hałasu. Deflektory zapewniają nie tylko dodatkową powierzchnię odprowadzająca ciepło, ale kierują również powietrze wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne do maksymalnego chłodzenia. Faliste krawędzie żeberek radiatora, Wave-Curved 2.0, eliminują niepożądane, harmoniczne składowe dźwięku generowanego przez przepływające powietrze, zmniejszając tym samym poziom hałasu.

Mistrzostwo każdego szczegółu

Skrupulatna dbałość o szczegóły i zdolność do adaptacji są kluczem do tego, aby sprostać każdemu wyzwaniu.

Natychmiastowe chłodzenie

Technologia Zero Frozr to prawdziwa cisza przed burzą. Wentylatory zostają zatrzymane się w chwili, gdy temperatura karty jest stosunkowo niska, co eliminuje cały generowany przez nią hałas. Sytuacja taka ma miejsce wtedy, gdy aktywne chłodzenie nie jest potrzebne. Wentylatory automatycznie startują w momencie, gdy karta zacznie wydzielać więcej ciepła, na przykład w trakcie uruchamiania gry.

Absolutnie nie do zatrzymania

Niezwykle wytrzymałe, dwurzędowe łożyska kulkowe sprawiają, że wentylatory TORX będą się kręcić nawet po latach długich i intensywnych rozgrywek nie generując przy tym najmniejszego hałasu.

Wykończeniowe akcenty

Duża liczba zastosowanych podkładek termicznych zapewnia dodatkowe odprowadzanie ciepła z podzespołów zamontowanych na płytce drukowanej karty.

Chłód, który otacza

System chłodzenia jest znaczniej bardziej rozbudowany, niż mogłoby to się wydawać na pierwszy rzut oka. Podkładki termiczne ukryte pod solidną, wykonaną ze szczotkowanego metalu tylną płytą mocującą zapewniają dodatkowe chłodzenie.

Prawdziwa moc ukrywa się w środku

Od samego początku karty z serii SUPRIM zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom i ukierunkować surową moc karty ku chwilom chwały.


Energia dla każdej przygody

Idź na całość lub schowaj się w ukryciu

Technologia Dual BIOS pozwala wybrać priorytet pełnej wydajności karty w trybie GAMING lub priorytet niskiego poziomu hałasu w trybie SILENT.

Wzmocniona ochrona

Dodatkowe zabezpieczenia wbudowane w niestandardową, przygotowaną autorsko przez firmę MSI płytkę drukowaną, zapewniają zwiększoną ochronę przed możliwymi uszkodzeniami elektrycznym.

Ulepszone fundamenty

Umieszczona wewnątrz struktury płytki drukowanej warstwa miedzi zwiększa przewodnictwo ciepła, co poprawia szybkość jego odprowadzania i podnosi niezawodność urządzenia.

Przeciwdziałanie grawitacji

Konstrukcję karty w kluczowych miejscach wzmocniono dodatkowo sztywnym, metalowym paskiem zapobiegającym zginaniu.Nieugięte wsparcie

Dodatkowym elementem zapewniającym wzmocnienie konstrukcji karty jest dołączony do zestawu wspornik.

Kliknęliśmy 10 milionów razy, Ty musisz kliknąć tylko raz

Połącz wszystko w jednym

Wyjątkowe oprogramowanie MSI Dragon Center pomaga w maksymalnym wykorzystaniu sprzętu MSI. Monitoruj, dostrajaj i optymalizuj pracę komputera w czasie rzeczywistym za pomocą kilku kliknięć.

Rozjaśnij swój sprzęt kolorami

Technologia Mystic Light zapewnia pełną kontrolę nad oświetleniem RGB zarówno w wypadku urządzeń MSI, jak i kompatybilnych produktów RGB innych producentów. Możesz sterować oświetleniem podzespołów zamontowanych zarówno wewnątrz obudowy komputera, jak i urządzeń peryferyjnych podłączonych na zewnątrz systemu.

Przygotuj się do gry

Twórz profile gier ze spersonalizowanymi ustawieniami karty graficznej, takimi jak wydajność, ustawiania barw zgodne z profilami True Color itp.

Odzyskaj kontrolę

MSI LAN Manager automatycznie klasyfikuje i priorytetowo traktuje pakiety danych, które są wysyłane i odbierane przez wrażliwe na opóźnienia aplikacje, zapewniając Ci w ten sposób doskonałe wrażenia podczas rozgrywek online.

Zautomatyzuj wszystkie wentylatory

Połącz ze sobą i skonsoliduj system chłodzenia w całym systemie komputerowym korzystając w tym celu z funkcji Frozr AI Cooling. Wentylatory systemowe mogą być zaprogramowane tak, aby reagowały na zmiany temperatury procesora i/lub procesora graficznego.

Precyzyjne sterowanie, nieograniczona moc


Aplikacja MSI Afterburner to uznane i szeroko stosowane na świecie oprogramowanie do overclockingu kart graficznych. Przejmij pełną kontrolę nad swoja kartą graficzną i monitoruj kluczowe parametry jej pracy w czasie rzeczywistym. Jest to darmowa aplikacja, która jest kompatybilna z większością dostępnych na rynku kart graficznych.

Podkręcanie za pomocą jednego kliknięcia

OC Scanner to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób na uzyskanie większej wydajności z Twojej karty graficznej z serii GeForce. Dzięki algorytmom stworzonym przez firmę NVIDIA, program automatycznie znajduje maksymalne prędkości zegara taktującego i bezpiecznie wykorzystuje je na Twojej karcie graficznej.

Twoja przewaga w grach mobilnych

Stworzona w ramach wyłącznej współpracy z firmą BlueStacks, aplikacja MSI APP Player pozwala w sposób płynny uruchamiać mobilne gry, przeznaczone dla Androida na komputerach PC.

Specyfikacja

Technologia CUDA Tak
Rdzenie CUDA 8960
Rodzina procesorów grafiki NVIDIA
Procesor graficzny GeForce RTX 3080
Taktowanie procesora 1890 Mhz
Maksymalne taktowanie procesora 1905 Mhz
Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) 1890 Mhz
Maksymalna rozdzielczość 7680 x 4320 px
Obsługa przetwarzania równoległego Nieobsługiwany
Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy 4
Pamięć karty graficznej 12 GB
Typ pamięci adaptera grafiki GDDR6X
Magistrala pamięci 384 bit
Szybkość przesyłania danych 19 Gbit/s
Typ interfejsu PCI Express 4.0
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 2.1
Ilość DisplayPort 3
Wersja DisplayPort 1.4a
Wbudowany tuner tv Nie
Wersja DirectX 12.0
Wersja OpenGL 4.6
Obsługa wirtualnej rzeczywistości Tak
HDCP Tak
Dual Link DVI Nie
NVIDIA G-SYNC Tak
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Technologia chłodzenia MSI TORX Fan 4.0
Liczba wentylatorów 3 wentylatory
Kolor produktu Czarny
Pobór mocy 390 W
Dodatkowe złącza zasilania 3x 8-pin
Zasilanie 750 W
Waga produktu 1,9 kg
Głębokość produktu 140 mm
Wysokość produktu 61 mm
Szerokość produktu 336 mm
Waga wraz z opakowaniem 3,19 kg

Opinie

Karta graf. MSI GeF RTX 3080 SUPRIM X 12G LHR

Trwa wczytywanie...
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.