Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Wielka wyprzedaż! Nie przegap okazji! Zaoszczędź do 86%
Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB

Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB


NVIDIA Turing.jpg

Architektura NVIDIA Turing

Ta rewolucyjna architektura, w połączeniu z naszą całkowicie nową platformą GeForce RTX, wiąże realizowaną w czasie rzeczywistym technologię śledzenia promieni ¬– ray tracing, sztuczną inteligencję oraz programowalne cieniowanie. Nigdy wcześniej nie miałeś możliwości, aby być tak kreatywnym ani okazji, aby cieszyć się takimi grami jak ta.

Technologia śledzenia promieni w czasie rzeczywistym w grach

Ray tracing jest najbardziej zaawansowaną technologią pozwalającą uzyskać realistyczne oświetlenie, odbicia i cienie, oferując przy tym poziom realizmu znacznie wykraczający poza to, co jest możliwe obecnie do otrzymania przy użyciu tradycyjnych technik renderowania. NVIDIA Turing to pierwszy procesor graficzny zdolny do skorzystania z technologii śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.

Nvidia Real Time.jpg
Nvidia wydajność.jpg

Wydajność

Gamingowe procesory graficzne z serii GeForce RTX współpracują z najnowszej generacji pamięcią GDDR6, są zgodne z bibliotekami graficznymi DirectX 12, a także cechują implementacją szeregu innych funkcji i technologii. Jest to grafika opracowana na nowo.

GamingZ.jpgGraj ostro, zachowaj ciszę

Długo oczekiwany powrót kultowych kart z serii GAMING, które wyposażone są w system chłodzenia z dwoma wentylatorami MSI. Charakteryzują się one stylistyką będącą połączeniem czerni oraz metalicznych szarości, które komponują się z eleganckimi kształtami i klasyczną tylna płytą mocującą wykonaną ze szczotkowanego metalu. Mistrzowskie wzornictwo najwyższej klasy współgra z widocznymi na zewnątrz wspaniałymi, płynnymi efektami świetlnymi RGB. Nowe karty z serii MSI GAMING po prostu mają zadziwiać!

Podświetlenie RGB

Z narzędziami MSI Mystic Light w zaledwie kilka sekund nadasz swojemu komputerowi nowego charakteru. Wybierz najlepsze dla siebie podświetlenie spośród milionów różnych barw i dopasuj do niego któryś z gotowych animowanych efektów. A jeśli akurat wolałbyś posiedzieć w ciemności lub po prostu nie masz nastroju na oglądanie kolorowych światełek możesz błyskawicznie wyłączyć podświetlenie.

podświetlenie.jpg

Rzut oka na tylną stronę karty

Stylistyka tylnej powierzchni kart z serii GAMING to klasyczny, wygląd szczotkowanego metalu. Który zapewnia przyjemne pod względem wizualnym wykończenie karty.

tył.jpg
Twin Frozr.jpg

System chłodzenia Twin Frozr 7

Siódma generacja słynnego systemu chłodzenia MSI Twin Frozr to najbardziej zaawansowana technologia zapewniająca najwyższą wydajność chłodzenia. System wyposażony jest w nowe wentylatory TORX 3.0, które współpracują z przełomowymi rozwiązaniami aerodynamicznymi. Dzięki temu uzyskano stabilne i ciche działanie systemu przy zachowaniu niskiej temperatury pracy.

Wentylator Torx 3.0

Najnowsza wersja kultowego wentylatora MSI Torx przesuwa jeszcze bardziej granice wydajności cieplnej. Nowe wyżłobienia, które wyraźnie widoczne są na tradycyjnej łopatce wentylatora tworzą skupiony przepływ powietrza. W celu zwiększenia ciśnienia statycznego, strumień ten jest następnie pchany w dół przez łopatki wentylatora dyspersyjnego.

Torx 3.0.jpg
radiator.jpg

Mistrzostwo aerodynamiki

W naszym dążeniu do zapewnienia najlepszego chłodzenia, opanowaliśmy sztukę aerodynamiki.

Faliste żeberka radiatora pozwalają na bardziej płynny przepływ powietrza, co przekłada się na zmniejszenie poziomu hałasu.

Technologia Airflow Control kieruje strumień powietrza bezpośrednio na ciepłowody, jednocześnie tworząc większą powierzchnię kontaktu tak, aby powietrze odbierało więcej ciepła przed wydostaniem się z radiatora.

zero frozr.jpg

Technologia Zero Frozr: pozostań niewykrytym

Technologia Zero Frozr, która w wypadku kart graficznych po raz pierwszy została wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku, w sytuacjach niskiego obciążenia eliminuje hałas generowany przez wentylatory zatrzymując je. W trakcie gry, wentylatory automatycznie zaczynają ponownie wirować, po to, aby zapewnić optymalne chłodzenie.

ciepłowody.jpg
miedziana płyta.jpg
pasta termoprzewodząca.jpg

Upakowane ciepłowody

Miedziane ciepołowody biegnące przez masywny układ aluminiowych żeber są kluczowym elementem transportującym ciepło na całej długości radiatora. W miejscu, w którym dotykają podstawy i odbierają ciepło, są one upakowane tak blisko, jak to możliwe, aby uzyskać maksymalny efekt odbierania ciepła.

Miedziana płyta bazowa

Aby zmniejszyć ilość wydzielanego ciepła wytwarzanego przez potężny procesor graficzny, gamingowe karty graficzne MSI wykorzystują lite, wykonane z niklowanej miedzi płyty bazowe. Płyta ta odbiera energię cieplną z GPU i przenosi ją do ciepłowodów w celu jej odprowadzenia i rozproszenia. Dzięki temu podczas gry możesz zachować zimną krew.

Pasta termoprzewodząca nakładana w kształcie litery X

W konstrukcji najlepszych i najbardziej wydajnych systemów chłodzących liczy się każdy szczegół. Dlatego konstrukcja systemu chłodzenia kart graficznych MSI wykorzystuje najwyższej jakości pasty termoprzewodzące, aby mieć pewność, że urządzenie będzie znacznie dłużej działać niż produkty konkurencji.

wrażenia.jpg

Wrażenia

Wykorzystaj w pełni nieograniczone możliwości personalizacji
i uwolnij wydajność swojej karty graficznej MSI, korzystając z
dołączonego oprogramowania.

Mystic Light.jpg

Oprogramowanie Mystic Light

Dzięki najnowszej wersji aplikacji Mystic Light, sterowanie wszystkimi podzespołami z podświetleniem RGB jest wyjątkowo łatwe. Oprogramowanie wykrywa wszystkie kompatybilne produkty, zarówno firmy MSI, jak i innych marek i wyświetla listę urządzeń, których podświetleniem można sterować indywidualnie lub połączyć je ze sobą.

Mystic Light Sync.jpg

Mystic Light Sync: zsynchronizuj podświetlenie komputera

Aby zwiększyć wygodę obsługi podświetlenia, system Mystic Light Sync pozwala sterować diodami RGB LED zamontowanymi w rozwiązaniach innych marek takich, jak: systemy chłodzenia procesora, klawiatury, myszy czy wentylatory zamontowane w obudowie.

Afterburner.jpg

Afterburner

MSI Afterburner jest najbardziej rozpoznawalnym i szeroko stosowanym na świecie oprogramowaniem do overclockingu kart graficznych. Aplikacja daje Ci pełną kontrolę nad kartą graficzną i umożliwia monitorowanie kluczowych wskaźników systemu w czasie rzeczywistym. Najnowsza wersja programu Afterburner zawiera moduł OC Scanner, funkcję, która automatycznie przetestuje maksymalne możliwości karty graficznej i zastosuje najwyższy stabilny profil wydajności. Dzięki temu możesz cieszyć się płynną rozgrywką z jak największą liczbą klatek na sekundę.

Dragon Center.jpg

Aplikacja Dragon Center

Aby poprawić funkcjonalność oprogramowania MSI, skonsolidowaliśmy jak największą część naszego oprogramowania w jednej zunifikowanej aplikacji. Cieszymy się, że możemy udostępnić pierwszą wersję tego olbrzymiego projektu, który będzie znany pod nazwą Dragon Center.
Ostatecznie Dragon Center stanie się jedynym oprogramowaniem udostępnianym przez MSI, które będziesz musiał zainstalować na swoim komputerze, aby w pełni skorzystać z funkcjonalności swojego desktopa MSI, karty graficznej, płyty głównej, a nawet gamingowych urządzeń peryferyjnych. Dzięki modułowej budowie, aplikacja automatycznie wykryje nowy sprzęt MSI w chwil, gdy tylko zostanie on podłączony lub zainstalowany w komputerze. Na bazie znajdujących się w Twoim systemie podzespołów, program ten będzie oferować odpowiednie programowe sterowniki dopasowane do konkretnej konfiguracji sprzętowej.
To tylko pierwszy krok w nowym kierunku, a aplikacja Dragon Center będzie w nadchodzących miesiącach sukcesywnie rozwijana i ulepszana.

4k.jpg

Przyszłość gamingu

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń. Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest znacznie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny, ale podczas gry zawiera również więcej delikatnych szczegółów. Technologia HDR (High Dynamic Range) oferuje znacznie szersze możliwości w Twoim świecie gier, zapewniając większy kontrast i jaśniejsze kolory niż kiedykolwiek wcześniej.

VR.jpg

Przygotuj się na wirtualną rzeczywistość z MSI

Aby użytkownik mógł doświadczyć i cieszyć się imponującym światem wirtualnej rzeczywistości, niezbędny jest do tego celu sprzęt, który dysponuje wysoką wydajnością. MSI, wiodąca, światowa marka związana z najbardziej zaawansowanym gamingiem i e-Sportem, stosuje się do szczegółowych zaleceń producentów sprzętu, oprogramowania i gogli VR po to, aby użytkownik miał pewność, że jego system jest przygotowany do natychmiastowego wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Firma MSI integruje w swoim rekomendowanym dla graczy sprzęcie VR, najlepsze rozwiązania technologiczne związane z wirtualną rzeczywistością. Wraz ze swoimi partnerami w dziedzinie technologii VR, MSI może zaoferować sprzęt, który dostarczy graczom niezwykle realistyczne wrażenia w świecie VR i uczucie, że gry naprawdę ożywają.

App Player.jpg

Aplikacja MSI APP Player

Stworzona w ramach wyłącznej współpracy z firmą BlueStacks, aplikacja MSI APP Player pozwala w sposób płynny uruchamiać mobilne gry, przeznaczone dla Androida na komputerach PC. Dzięki temu mobilni gracze mogą korzystać z niestandardowych funkcji, takich jak podświetlenie klawiatury czy lepsza grafika, a także uruchamiać na raz kilka
mobilnych aplikacji w trybie wielozadaniowym.

Procesor
CUDATak
Rdzenie CUDA1920
Rodzina procesorów grafikiNVIDIA
Procesor graficznyGeForce RTX 2060
Processor boost clock speed1830 Mhz
Maks. Rozdzielczość7680 x 4320 piksele
Obsługa przetwarzania równoległegoNieobsługiwany
Maksymalna rodzielczość cyfrowa7680 x 4320 piksele
Maksymalna ilość wyświetleń na kartę video4
FireStreamNie
Pamięć
Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej6 GB
Typ pamięci adaptera grafikiGDDR6
Magistrala pamięci192 bit
Szybkość przesyłania danych14 Gbit/s
Przepustowość pamięci336 GB/s
Porty i interfejsy
Typ interfejsuPCI Express x16 3.0
Ilość portów HDMI1
Wersja HDMI2.0b
Liczba DisplayPorts3
Wersja DisplayPort1.4
Wydajność
PhysXTak
Wbudowany tuner tvNie
Wersja DirectX12.0
Wersja OpenGL4.5
Obsługuje wirtualną rzeczywistośćTak
HDCPTak
Dual Link DVINie
NVIDIA G-SYNCTak
Pełny HDTak
Konstrukcja
Rodzaj chłodzeniaAktywny
Liczba wentylatorów2 wentylator(y)
Rozmiar układuFull-Height/Full-Length (FH/FL)
Wysokość wspornikaFull-Height (FH)
Ilość gniazd2
OświetlenieTak
Moc
Minimalna moc zasilacza systemu500 W
Pobór mocy190 W
Dodatkowe złącza zasilania1x 8-pin
Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsTak
Obsługiwany systemy operacyjne LinuxTak
Waga i rozmiary
Waga produktu957 g
Głębokość produktu52 mm
Wysokość produktu129 mm
Szerokość produktu247 mm
Dane opakowania
Waga wraz z opakowaniem1,52 kg
Rodzaj opakowaniaPudełko
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 36 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB

Ocena produktu: Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial D-Link GIGABYTE Intel Kingston MSI TP-Link
do góry