Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Karta graficzna MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G

5 | Opinie: 1

Karta graficzna MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G Karta graficzna MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G Karta graficzna MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G Karta graficzna MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G Karta graficzna MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G
Produkt niedostępny
Specyfikacja - Karta graficzna MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G
Seria karty graficznejNVIDIA® GeForce GTX 10xx
Model karty graficznejNVIDIA® GeForce GTX 1060
Taktowanie rdzenia graficznego1809 MHz / 1594 MHz (OC Mode); 1784 MHz / 1569 MHz (Gaming Mode); 1708 MHz / 1506 MHz (Silent Mode)
Cechy kartyChłodzenie niereferencyjne
VR Ready
Pamięć karty graficznej6 GB
Taktowanie pamięci karty8100 MHz (OC Mode); 8000 MHz (Gaming Mode); 8000 MHz (Silent Mode)
Typ chłodzeniaAktywne
Liczba wentylatorów2 wentylatory
Wyjścia/wejścia obrazuDisplay port
DVI
HDMI
Ilość portów Display Port3 x
Ilość portów HDMI1 x
Ilość portów DVI1 x
Ilość portów D-Sub (VGA)Brak
TDP120 W
Gwarancja36 miesięcy

Opis - Karta graficzna MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G

TECHNOLOGIA STEROWANIA PRZEPŁYWEM POWIETRZA

Korzystająca z zaawansowanej aerodynamiki technologia sterowania przepływem powietrza, kieruje większą jego objętość bezpośrednio na ciepłowody (heat pipe) systemu TWIN FROZR VI. Specjalne deflektory umieszczone na radiatorze zwiększają powierzchnię chłodzącą, dzięki czemu poprawia się sprawność chłodzenia, co z kolei przekłada się na niższą temperaturę pracy i lepszy komfort gry.

WENTYLATOR TORX 2.0

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia. Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylatora zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

TYLNA PŁYTA MOCUJĄCA

Potężna karta graficzna po to, aby można było w pełni skorzystać z jej wydajność, wymaga również zastosowania odpowiednio mocnej konstrukcji mechanicznej. Karty graficzne z serii MSI GAMING X wyposażone są w solidne, wykonane z litego metal płyty tylne, które służą do wzmocnienia i usztywnienia ich konstrukcji. Czarne, matowe wykończenie tych płyt perfekcyjnie domyka stylistykę systemu chłodzącego TWIN FROZR VI.

Złącze HDMI

Oglądaj zawartość ekranu w rozdzielczości FullHD na zewnętrznym monitorze lub ekranie telewizora. HDMI to najwyższa, cyfrowa jakość połączenia bez zakłóceń.

Opinie

Ocena produktu: Karta graficzna MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Adrian - 05.06.2017 15:38

Karta graficzna pracuje świetnie. Polecam sklep.

Zaufani Producenci

Aerocool AMD ASUS BE QUIET! Crucial D-Link Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech MSI
do góry