Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Karta graficzna MSI Radeon RX 480 RX 480 GAMING X 4G 4GB

0 | Opinie: 0

Karta graficzna MSI Radeon RX 480 RX 480 GAMING X 4G 4GB Karta graficzna MSI Radeon RX 480 RX 480 GAMING X 4G 4GB Karta graficzna MSI Radeon RX 480 RX 480 GAMING X 4G 4GB
Specyfikacja - Karta graficzna MSI Radeon RX 480 RX 480 GAMING X 4G 4GB
Seria karty graficznejAMD® Radeon RX 4xx
Model karty graficznejAMD® Radeon RX 480
Cechy kartyChłodzenie niereferencyjne
Crossfire Ready
VR Ready
Pamięć karty graficznej4 GB
Typ chłodzeniaAktywne
Liczba wentylatorów2 wentylatory
Wyjścia/wejścia obrazuDisplay port
DVI
HDMI
Gwarancja36 miesięcy

Opis - Karta graficzna MSI Radeon RX 480 RX 480 GAMING X 4G 4GB

WENTYLATOR TORX 2.0

Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia. Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

TECHNOLOGIA ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM

W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technologia ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard. W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona wyeliminować hałas generowany przez wentylator zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skupić się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

„Jeśli wentylator TORX 2.0 zatrzymał się, to znak, że nadszedł już najwyższy czas na to, aby zmusić twoją gamingową platformę do bardziej wytężonej pracy!”

100x100_display_port_preview.png

DisplayPort

Cyfrowy interfejs umożliwiający przesyłanie dźwięku i obrazu z prędkoscią do 2,7 Gb/s. Umożliwia również jednoczesną dwukierunkową wymianę informacji oraz zabezpieczenie sygnału technologią DRM.

Złącze HDMI

Oglądaj zawartość ekranu w rozdzielczości FullHD na zewnętrznym monitorze lub ekranie telewizora. HDMI to najwyższa, cyfrowa jakość połączenia bez zakłóceń.

Opinie - Karta graficzna MSI Radeon RX 480 RX 480 GAMING X 4G 4GB

Ocena produktu: Karta graficzna MSI Radeon RX 480 RX 480 GAMING X 4G 4GB

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial D-Link GIGABYTE Intel Kingston Lenovo Logitech MSI Samsung TP-Link
do góry