Dostawa 0zł
Raty 0%
Producent: Zotac
Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 TWIN EDGE OC 8GB (ZT-B50600H-10M)
Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 TWIN EDGE OC 8GB (ZT-B50600H-10M)
1 561,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-16
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Procesor graficzny: GeForce RTX 5060
- Pamięć karty graficznej: 8 GB
- Magistrala pamięci: 128 bit
Możesz być zainteresowany również:
-
Zasilacz DeepCool PF750 750W 80 Plus (R-PF750D-HA0B-EU)
215,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
1 632,00 zł -
Dysk SSD Lexar NM790 2TB M.2 PCIe NVMe
979,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
855,00 zł -
G.SKILL DDR4 TridentZ RGB for AMD 2x8GB 3600MHz
857,00 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł
Specyfikacja
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 3840 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5060 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2527 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 28 Gbit/s |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 5.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Średnica czaszy wentylatora | 9 cm |
| Ilość gniazd | 2 |
| Gotowość na SFF | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Pobór mocy (max) | 145 W |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Długość produktu | 220,5 mm |
| Głębokość produktu | 41,6 mm |
| Wysokość produktu | 120,2 mm |
| Szerokość opakowania | 218 mm |
| Głębokość opakowania | 83 mm |
| Wysokość opakowania | 283 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | ZT-B50600H-10M |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 TWIN EDGE OC 8GB (ZT-B50600H-10M)
Trwa wczytywanie...