Karta sieciowa CUDY WU1300S AC1300 USB 3.0
- Sposób łączności: Bezprzewodowy
- Interfejs: WLAN
- WLAN prędkość przesyłania danych: 400, 867 Mbit/s
Adapter WiFi Cudy WU1300s to nowoczesna, bezprzewodowa karta USB 3.0 obsługująca dwa pasma, które mogą zostać wyszukiwane w tym samym czasie - 2,4 GHz i 5 GHz. Korzystając z kanału 5 GHz, można osiągnąć znakomitą wydajność i jednocześnie zredukować zakłócenia. Technologia transmisji bezprzewodowej Wi-Fi 5 (802.11ac) ma wielką przewagę nad obecną technologią Wi-Fi 4 (802.11n), jest poand 5 krotnie szybsza. Najszybsza prędkość sieci bezprzewodowej może wynosić 2,4GHz do 400 Mbps (802.11n), natomiast 5GHz do 867 Mbps(802.11ac). Dzięki tej karcie, możesz cieszyć się dużą prędkością podczas surfowania w Internecie. To kompaktowe urządzenie przypominające kształtem pendriva, pozoli Ci podłączyć swój komputer do sieci Wi-Fi. Psoiada funkcję Plug & Play- oznacza to łatwe przygotowanie urządzeni do użycia. Zwykle nie jest wymagane ręczne instalowanie sterownik, zmiana ustawień itp.
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | WLAN |
| Format złącza USB | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 400, 867 Mbit/s |
| Modulacja | CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPS |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Antena | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Zestaw układów | RTL8812BU |
| Tryby pracy | Tryb infrastruktury |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Szerokość produktu | 37,5 mm |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Wysokość produktu | 8,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia., Przechowywać z dala od dzieci., Urządzenie nie jest wodoodporne – unikać kontaktu z wodą. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |