Subskrybuj Apple iPhone 14 Pro Max 256GB już od 182,44 zł/mc netto– dowiedz się więcej

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Sport i rekreacja Siłownia i fitness Kettlebell żeliwny 16kg HMS KZG16

Kettlebell żeliwny 16kg HMS KZG16

pol_pl_Kettlebell-zeliwny-HMS-KZG16-32358_1.jpg
Screenshot 2022-07-26 at 14-52-14 Kettlebell Żeliwny Hantla Treningowa 32kg KZG HMS.jpg
pol_pl_Kettlebell-zeliwny-HMS-KZG16-32358_1.jpg
Screenshot 2022-07-26 at 14-52-14 Kettlebell Żeliwny Hantla Treningowa 32kg KZG HMS.jpg

Kettlebell żeliwny 16kg HMS KZG16

Producent:  HMS
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Kettlebell żeliwny 16kg HMS KZG16KZG

Kettlebell został stworzony z myślą o zaawansowanych zawodnikach. Staranność wykonania i mocne żeliwo użyte do wykonania hantli gwarantują satysfakcję z ćwiczeń. Kettlebell to prosty i bardzo praktyczny przyrząde treningowy. Pozwala na wykonywanie całej gamy ćwiczeń, pracując niemal nad każdą partią mięśni ciała. Hantle są obowiązkową pozycją wśród miłośników intensywnego i efektywnego treningu. KZG wykorzystywane są najczęściej do treningu siłowego, ćwiczeń crossfit oraz fitness.

Specyfikacja

Materiały Żeliwo
Kolor produktu Czarny
Typ produktu Standardowe hantle kettlebell
Waga produktu 16 kg
Ilość 1
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Kettlebell żeliwny 16kg HMS KZG16

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Kettlebell żeliwny 16kg HMS KZG16

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.