KINGSTON DDR5 64GB 6000MT/s CL30 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black EXPO
- Opóźnienie CAS: 30
- Pamięć RAM: 64 GB
- Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 32 GB
- Typ pamięci RAM: DDR5
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Podświetlenie | Nie |
| Standard JEDEC | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Szerokość produktu | 6,62 mm |
| Głębokość produktu | 133,3 mm |
| Wysokość produktu | 34,9 mm |
| Waga produktu | 69,18 g |
| Szerokość opakowania | 95,2 mm |
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Wysokość opakowania | 171,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 101,72 g |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie., Chronić przed wilgocią., Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | KF560C30BBEK2-64 |
| Nazwa | Kingston Technology International Ltd/ Kingston Digital International Ltd |
| Kraj | Irlandia |
| Adres | Stratus House, College and Business Technology Park Blanchardstown Road North |
| Kod pocztowy | D15 PEC4 |
| Miasto | Dublin 15 |
| productsafety@kingston.ie |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
KINGSTON DDR5 64GB 6000MT/s CL30 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black EXPO
Trwa wczytywanie...