Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Klawiatura do tabletów Microsoft Surface Pro Cover FMM-00013 kolor czarny

Klawiatura do tabletów Microsoft Surface Pro Cover FMM-00013 kolor czarny

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Klawiatura do tabletów Microsoft Surface Pro Cover FMM-00013 kolor czarny

Bezproblemowa zamiana tabletu w laptop

Zaprojektowana od nowa klawiatura Type Cover do Surface Pro jest cieńsza i lżejsza od wcześniejszych modeli. Ulepszona stabilność zapięcia magnetycznego ułatwia używanie klawiatury jako laptopa. Optymalne rozmieszczenie klawiszy umożliwia szybkie i płynne pisanie, a powiększona płytka dotykowa (trackpad), zapewnia precyzyjną kontrolę i nawigację.

1.jpg
2.jpg

Pełne możliwości laptopa

Klawiatura Type Cover Surface Pro posiada nowy układ klawiszy z nieco większymi odstępami, by dzięki bardziej znanemu układowi zwiększyć wydajność pisania. Dwuprzyciskowy trackpad jest większy i zapewnia bardziej precyzyjną kontrolę i nawigację.

Pracuj tak jak lubisz

Klawiatura jest bardzo wytrzymała i zapewnia większą stabilność magnetyczną wzdłuż zgięcia, dzięki czemu można łatwo ustawić ją pod odpowiednim kątem i pracować z urządzeniem na kolanach, w samolocie lub przy biurku. Ponieważ klawiatura Type Cover do Surface Pro została zaprojektowana specjalnie pod kątem urządzeń z serii Surface, zapewnia łatwą instalację i szybkie przekształcanie tabletu w laptop.

3.jpg
4.jpg

Ochrona i wydajność pracy

Klawiaturę Type Cover do Surface Pro można złożyć jak czasopismo, by używać Surface Pro jako tabletu. Klawisze są wyłączone, gdy klawiatura jest założona do tyłu, aby uniemożliwić jej przypadkowe użycie. Po zamknięciu klawiatura Type Cover do Surface Pro działa jak ochronna pokrywa, chroniąc ekran przed zarysowaniem i obiciem.

Klawiatura Type Cover do Surface Pro

Została wykonana z materiałów wysokiej jakości. Jest miękka w dotyku, ale sztywna i cicha podczas pisania. Jest dostępna w wielu kolorach — każdy może wybrać coś dla siebie. Klawiatura Type Cover do Surface Pro jest również podświetlana, dzięki czemu można pracować bez oświetlenia.

5.jpg

Opinie - Klawiatura do tabletów Microsoft Surface Pro Cover FMM-00013 kolor czarny

Ocena produktu: Klawiatura do tabletów Microsoft Surface Pro Cover FMM-00013 kolor czarny

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Apple HP Kingston Lenovo Microsoft SanDisk Toshiba
do góry