Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zrób zakupy za minimum 100 zł, użyj kodu rabatowego w koszyku „SmogowkaZa1zl” a nasiona łąki antysmogowej dostaniesz za 1zł
Klawiatura hybrydowa ROCCAT Horde AIMO ROC-12-351-GY kolor szary

Klawiatura hybrydowa ROCCAT Horde AIMO ROC-12-351-GY kolor szary

5 | Opinie: 1

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Klawiatura hybrydowa ROCCAT Horde AIMO ROC-12-351-GY kolor szary


Horde AIMO.jpg

ROCCAT Horde AIMO - klawiatura dla graczy RGB Membranical

Przedstawiamy Horde AIMO, bogato wyposażoną klawiaturę dla graczy, która na nowo definiuje znaczenie słowa „dodatki”. Zaprojektowane od podstaw przez ROCCAT, łatwo rozpoznawalne i ultraprecyzyjne klawisze Membranical zapewniają wszystkie zalety rozwiązań mechanicznych i membranowych. Horde AIMO to także błyskawiczne klawisze makr, konfigurowalne pokrętło, wielostrefowe i modyfikowalne podświetlenie RGB z 16,8 mln kolorów. Wszystko to sprawia, że Horde AIMO jest klawiaturą o największych możliwościach na rynku. Kropka.

HordeAIMO.jpg

Klawisze Membranical

Klawisze Membranical to idealny kompromis między rozwiązaniami mechanicznymi a membranowymi. Szybki punkt aktywacyjny w połowie skoku zapewnia najszybsze i najbardziej precyzyjne działanie, a także pozwala na błyskawiczne i ciche pisanie. Kwadratowy profil jest odporny na zabrudzenia i nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych, a klawisze średniej wysokości z mikrowzorem są łatwo rozpoznawalne.


Szybkość aktywacji

Klawisze makr Horde: 5 ms
Klawisze Horde Membranical: 7,8 ms
Standardowa klawiatura membranowa: 9 ms

Horde AIMO MEMBRANICAL.jpg
Horde AIMO pokrętło.jpg

Pokrętło i klawisze sterujące

Pokrętło i klawisze sterujące pozwalają na szybkie i intuicyjne zarządzanie multimediami, podświetleniem, jasnością, dpi, głośnością i nie tylko. Wszystkie funkcje można w pełni dostosować do wymagań użytkownika. Precyzyjne pokrętło z wyczuwalnym skokiem ma pełny zakres obrotu w 360° i zapewnia dynamiczną i precyzyjną kontrolę. Jest ono także w pełni zgodne z funkcją Windows 10 Dial, a to sprawia, że Horde AIMO jest pierwszą klawiaturą na rynku z taką możliwością.

Podświetlenie AIMO

Wielostrefowe i modyfikowalne podświetlenie RGB w Horde AIMO może wyświetlić 16,8 mln kolorów w szerokim wachlarzu efektów, które zapewniają graczom ogromny poziom imersji. Mysz zawiera system żywego światła AIMO, który intuicyjnie i organicznie reaguje na aktywność użytkownika oraz zapewnia najwyższej jakości oświetlenie. To łatwo konfigurowalny, reaktywny i płynny krok w stronę sprzętu nowej generacji.

Horde AIMO podświetlenie.jpg
Horde AIMO klawisze makr.jpg

Szybkie klawisze makr

Kolumna pięciu niskich klawiszy makr znajdujących się z lewej strony, tuż obok obok głównych klawiszy AIMO, pozwala szybko i intuicyjnie wykonywać makra. Wyraźnie niski profil ułatwia błyskawiczne rozpoznanie klawiszy dotykiem, dzięki czemu gracz unika przypadkowych naciśnięć w dynamicznych sytuacjach. Te klawisze mają szybszy punkt aktywacji, dzięki czemu wszystkie polecenia wykonywane są bez zbędnych opóźnień.

Ulepszony anti-ghosting

Inżynierowie ROCCAT opracowali zaawansowany algorytm wykorzystujący najnowsze osiągnięcia w dziedzinie mapowania klawiszy i stworzyli niespotykane rozwiązanie anti-ghostingowe. Dzięki niemu gracz może wcisnąć dowolną liczbę klawiszy naraz i wszystkie zostaną bezbłędnie zarejestrowane. Teraz nieważne, ile działań na minutę podejmujesz – Horde AIMO zawsze za Tobą nadąży.

Horde AIMO anti-ghosting.jpg
Horde AIMO Swarm.jpg

ROCCAT Swarm

Oprogramowanie Swarm stanowi ucieleśnienie filozofii ROCCAT, w myśl której staramy się być o jeden krok naprzód. Jest to system najnowszej generacji, który obejmuje wszelkie liczące się platformy i urządzenia do grania, a także stanowi jednolity ośrodek gier, aplikacji i produktów ROCCAT, zapewniając zaawansowaną integrację produktów i uniwersalny węzeł ze sterownikami do wszystkich urządzeń ROCCAT. Pożegnaj dziesiątki ikon na pasku zadań – dzięki Swarm otrzymasz skuteczne centrum dowodzenia, z którego możesz zarządzać każdą bronią w Twoim arsenale.

AIMO

Urządzenia peryferyjne z AIMO stworzono w oparciu o uczący się system, który dostosowuje się do Twojego stylu gry. Im częściej korzystasz z produktów AIMO, tym bardziej dynamiczne i wysublimowane się stają. AIMO intuicyjnie spełnia potrzeby właścicieli – zachwyca, gdy jest na to pora, i cofa się w cień, gdy gracz skupia się na tym, co najważniejsze. Na graniu.

AIMO.jpg

Opinie - Klawiatura hybrydowa ROCCAT Horde AIMO ROC-12-351-GY kolor szary

Ocena produktu: Klawiatura hybrydowa ROCCAT Horde AIMO ROC-12-351-GY kolor szary

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

zana - 09.10.2019 20:10

klawiatura jest PRZE-GE-NIAL-NA! chodzi cichutko, mieciutko, wygodnie sie pisze i jest śliczna

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Aerocool Apple ASUS Dell HP Lenovo Logitech MSI Razer ROCCAT Trust
do góry