Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Klawiatura mechaniczna ROCCAT Vulcan 80 ROC-12-381-BN kolor czarny Klawiatura mechaniczna ROCCAT Vulcan 80 ROC-12-381-BN kolor czarny

Klawiatura mechaniczna ROCCAT Vulcan 80 ROC-12-381-BN kolor czarny

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Klawiatura mechaniczna ROCCAT Vulcan 80 ROC-12-381-BN kolor czarny

NOWE TECHNOLOGIE

Przełączniki Titan są prawdziwym wyróżnikiem klawiatury Vulcan. Zaprojektowano je, aby tchnąć nieco życia i innowacji w skostniały świat technologii przełączników mechanicznych. Oprócz cichego i wyczuwalnego punktu aktywacji na poziomie 1,8 mm i wysokości naciśnięcia na 3,6 mm każdy przełącznik zawiera specjalną obudowę, która zmniejsza jego drganie podczas naciśnięcia. Przełączniki zbudowano tak, aby minimalizować kontakt przy odbiciu, co pozwala oprogramowaniu o 20% szybciej wykrywać naciśnięcie. Vulcan może się też pochwalić ultralekkimi, o 50% lżejszymi niż zwykłe, nakładkami na klawisze – wszystko to sprawia, że każde naciśnięcie jest szybkie, precyzyjne i błyskawicznie oddaje Twoje zamiary.

2.jpg
3.jpg

WYTRZYMAŁOŚĆ

Górna płyta z anodowanego aluminium wzmacnia strukturę klawiatury Vulcan i chroni ją przed zużyciem. Odłączana podpórka pod nadgarstki i płaska, niska sylwetka znacząco poprawiają ergonomię i wygodę użytkowania nawet podczas długich sesji. Nakładki na klawisze zostały zaprojektowane z myślą o łatwej konserwacji. Powierzchnia klawiszy i odstępy między nimi odpowiadają tradycyjnym rozwiązaniom, ale nakładki są niższe, co ułatwia ich czyszczenie i doskonale dopełnia odporną na kurz obudowę przełączników Titan.

VULCAN 80

Vulcan 80 świeci w charakterystycznej niebieskiej barwie ROCCAT, a podświetlenie klawiszy można indywidualnie, co pozwala je szybko zidentyfikować w ciemności. Klawiatura ta jest skierowana do growych purystów, którzy nie lubią zbyt wielu bajerów, i zawiera także klawisze multimediów oraz wzmocnioną czarną górną płytę z anodowanego aluminium, która chroni przed uszkodzeniami.

4.jpg
mainteaser-2x-1.jpg

Opinie - Klawiatura mechaniczna ROCCAT Vulcan 80 ROC-12-381-BN kolor czarny

Ocena produktu: Klawiatura mechaniczna ROCCAT Vulcan 80 ROC-12-381-BN kolor czarny

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Aerocool Dell Logitech Microsoft MSI Trust
do góry