Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Klawiatura Zalman ZM-K700M

0 | Opinie: 0

Klawiatura Zalman ZM-K700M
Specyfikacja - Klawiatura Zalman ZM-K700M
Typ klawiaturyMechaniczna
Liczba klawiszy112
InterfejsyPS/2
USB 2.0
KomunikacjaPrzewodowa
Kolor głównyCzarny
Gwarancja24 miesiące

Opis - Klawiatura Zalman ZM-K700M

Zalman K700M to klawiatura mechaniczna wyposażona w szereg funkcji pozwalających zdeklasować rywali. Jednym ze znaków rozpoznawczych jest zaawansowany system podświetlenia LED: od podświetlenia klawiszy po wduszeniu, czy podświetlania indywidualnie wybranych przez użytkownika- różne tryby są możliwe do ustawienia z poziomu klawiatury bez pośrednictwa żadnego oprogramowania!

Dodatkiem pozwalającym śledzić postępy w dowolnej grze to miernik prędkości - pozwala w czasie rzeczywistym sprawdzać APM gracza (akcje na minutę). Z zewnątrz jak i wewnątrz, K700M zbudowana jest z elementów najwyższej jakości. Przełączniki mechaniczne - oryginalne CHERRY MX - klawisze wykonane z wysokiej jakości materiałów o odpowiednio zaprojektowanym kształcie pozwalającym na wygodniejszą obsługę, ultrapooling 1000 Hz, NKRO, grawerowane laserem symbole klawiszy... i wiele innych.

Opinie - Klawiatura Zalman ZM-K700M

Ocena produktu: Klawiatura Zalman ZM-K700M

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Aerocool ASUS Dell Logitech Microsoft MSI Razer Roccat SteelSeries Trust
do góry