Koc elektryczny-podkładowy z czasomierzem Adler Adler CR 7421 (1600mm / 1800mm)
165,44 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
- Moc: 60 W
Opis
Elektryczny koc z czasomierzem Camry CR 7421
Elektryczny koc podkładowy Camry zapewnia ciepło i komfort wypoczynku. Jest również wskazane dla osób dbających o zdrowie. Uśmierza nerwobóle, koi zesztywnienie mięśni i usprawnia krążenie krwi. Łagodzi także dolegliwości reumatyczne. Zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła co pozwala rozkoszować się ciepłą pościelą już w kilka minut po włączeniu. Koc wykonany jest z miękkiej i przytulnej wełny syntetycznej. Można go prać po odpięciu kabla zasilającego i kontrolera temperatury. Ten ostatni pozwala wybrać poziom temperatury i zabezpiecza przed przegrzaniem. Model CR 7421 Camry, o wymiarach wysokość: 160cm & szerokość: 180cm przeznaczony jest dla 2 osób.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Koc elektryczny |
| Moc | 60 W |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 8 |
| Liczba osób | 2 os. |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 / 60 Hz |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Materiały | Poliester, Wełna syntetyczna |
| Szerokość produktu | 1800 mm |
| Głębokość produktu | 1600 mm |
| Zmywalny | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 30 °C |
| Ostrzeżenia | Nie używać, gdy urządzenie jest uszkodzone., Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania., Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Koc elektryczny-podkładowy z czasomierzem Adler Adler CR 7421 (1600mm / 1800mm)
Trwa wczytywanie...