Kompresor bezolejowy 6L+Zestaw pneumatyczny STANLEY
- Wydajność: 180 l/min
- Prędkość motora pompy: 3400 RPM
- Maksymalne ciśnienie: 8 bar
- Pojemność zbiornika: 6 l
- Źródło zasilania: Prąd przemienny
Opis
Kompresor bezolejowy Stanley 6l + zestaw pneumatyczny
Kompresor bezolejowy Stanley 6 l jest idealny do wszystkich zastosowań domowych, posiada prosty i łatwy w obsłudze panel sterowania. Jest to kompaktowe urządzenie o maksymalnym ciśnieniu 8 bar. Łatwy w transporcie dzięki wygodnemu uchwytowi.
Kompresor Stanley 1,5 HP 6 l nadaje się do lekkich i średnich prac wokół domu, takich jak pompowanie opon lub zabawek. Czyszczenie stołu warsztatowego też nie będzie problemem. Dzięki swobodnemu dostarczaniu powietrza o wydajności 180 l/min przy ciśnieniu 8 bar, ta sprężarka powietrza będzie dużym atutem każdego domowego garażu. Wysokowydajny, kompaktowy i bezpieczny kompresor bezolejowy, który zawsze gwarantuje wydajność na najwyższym poziomie.
W zestawie znajdziemy pistolet do pompowania, przedmuchiwania, wąż spiralny 5 m oraz 3 różne końcówki.
Specyfikacja
| Wydajność | 180 l/min |
| Prędkość motora pompy | 3400 RPM |
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Pojemność zbiornika | 6 l |
| Kolor produktu | Żółty |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Typ produktu | Kompresor bezolejowy |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc silnika | 1,5 hp |
| Moc | 1100 W |
| Waga produktu | 9 kg |
| Liczba końcówek w zestawie | 3 |
| Zawartość zestawu | Pistolet do pompowania, Pistolet do przedmuchiwania, Wąż spiralny 5m |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji., Trzymaj z dala od dzieci., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |