Konsola Xbox Series S 1TB Robot White
- Platforma: Xbox Series S
- Pojemność pamięci wewnętrznej: 10240 MB
- Pamięć wbudowana: 1,02 TB
- Wbudowany dysk optyczny: Nie
- Ilość wliczonych gamepadów: 1
- Przewody: Prąd przemienny, HDMI
Możesz być zainteresowany również:
Promocje
Specyfikacja
| Platforma | Xbox Series S |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 10240 MB |
| Typ pamięci RAM | GDDR6 |
| Producent procesora | AMD |
| Model procesora | AMD Ryzen Zen 2 |
| Taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Procesor graficzny | AMD Radeon |
| Częstotliwość procesora graficznego | 1565 MHz |
| Wydajność procesora graficznego | 4 TFLOPS |
| Jednostek obliczeniowych | 20 |
| Kolor produktu | Biały |
| Nośniki | SSD |
| Pamięć wbudowana | 1,02 TB |
| Wbudowany dysk optyczny | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS 5.1, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Ilość wliczonych gamepadów | 1 |
| Sterownik dołączony | Gamepad |
| Gra wideo dołączona | Tak |
| Gry dołączone | Gilded Hunter Pack for Fortnite, Gilded Hunter Pack for Rocket League, Gilded Hunter Pack for Fall Guys |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Konsola Xbox Series S 1TB Robot White
Trwa wczytywanie...
Zadaj pytanie: Konsola Xbox Series S 1TB Robot White
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
- RentPay Konsument – wynajem dla osób fizycznych
- RentPay Biznes – subskrypcja dla firm
Minimum formalności, szybki proces online.