Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Konwertery D-Link DEM-311GT

0 | Opinie: 0

Konwertery D-Link DEM-311GT Konwertery D-Link DEM-311GT
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h

Opis - Konwertery D-Link DEM-311GT

23E5y133K0N0Q1B4D7b7Q4l0u3v063l4
Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światłowód Multimode 50/125 µm o maksymalnej długości 550 m, światłowód Multimode 62,5/125 µm o maksymalnej długości 220 m,tryb pełnodupleksowy, kontrola przepływu 802.3x, wymiana "na gorąco".
Informacje:
-1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex)
-Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s
-Obsługa kontroli przepływu IEEE 802.3x
-Wymiana "na gorąco"
-IEEE 802.3z
-Kontrola przepływu IEEE 802.3x
-Światłowód Multimode 62,5/125 µm o maksymalnej długości 220 m
-Światłowód Multimode 50,0/125 µm o maksymalnej długości 550 m
e7h8d1n3J080Z1b4T7y7a4K0V3G0K4i6
Specyfikacja - Konwertery D-Link DEM-311GT
ProducentD-Link
Kod producentaDEM-311GT
Funkcje switchaMontaż do podłoża
Kolor głównySrebrny
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące

Opinie - Konwertery D-Link DEM-311GT

Ocena produktu: Konwertery D-Link DEM-311GT

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIS ASUS D-Link HP Huawei Intel TP-Link
do góry