Baofeng BF-T17 to kompaktowy i łatwy w obsłudze zestaw walkie-talkie, zawierający 2 krótkofalówki i akcesoria potrzebne do ich użytkowania. Komplet Baofeng BF-T17 pozwala na łatwą komunikację zarówno na zakupach, plaży lub podczas zabawy w parku. Rozbudowane funkcje pozwalają na bezproblemową łączność z innymi urządzeniami zapewniając długie godziny fantastycznej zabawy. Oczywiście jakość odbioru oraz samych urządzeń jest tak dobra, że posłuży również w bardziej wzniosłych celach i przysłuży się dorosłym. Zasięg jest na tyle mocny i jakość dźwięku, że pozwala nie tylko na komunikację na placu zabaw ale również na wyprawie w wysokich górach.
Baofeng BF-T17 to również specjalny i pomocny towarzysz podróży. Nowy, dyskretny wyświetlacz ułatwia obsługę połączenia i aktywuje się wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Wskaźnik słabej baterii oraz jej automatyczne oszczędzanie gwarantują długą zabawę bez niespodzianek. Funkcja automatycznego wyciszania eliminuje skutecznie fale i niepotrzebny hałas zagłuszający komunikaty przesyłane poprzez krótkofalówki. Dzięki zasięgowi do 10 km można mieć nieograniczone możliwości użytkowania.
Radio Baofeng BF-T17 posiada wymienny akumulator pojemności 1500mAh. Dzięki takiemu ograniczeniu kosztów związanych z korzyścią z radia. Bateria Li-on 1500mAh daje możliwości działania na czuwaniu do 7 dni). Urządzenie można ładować poprzez powerbank, laptopa, ładowarkę USB itp. Urządzenie jest niezawodne i sprawdzi się w różnych warunkach terenowych, temperaturach oraz na wysokościach (np. w górach). Zakres częstotliwości wynosi UHF 400 - 470MHz. Szerokość kanałów: skok 25 kHz. Baofeng BF-T17 obsługuje tony DCS oraz CTCSS. Te wytrzymałe i rzetelnie wykonane krótkofalówki sprawdzą się w niejednej sytuacji!
| Aktywne wyciszenie hałasu | Tak |
| Typ produktu | Children's walkie talkie |
| Redukcja szumów | Tak |
| Maksymalne napięcie | 3,7 V |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pojemność akumulatora | 1500 mAh |
| Złącze ładowania | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Liczba kanałów | 16 kan. |
| Obsługiwany typ akumulatora | BL-3 |
| Zakres częstotliwości | 400 - 470 MHz |
| Liczba dołączonych produktów | 10 szt. |
| Zawartość zestawu | 2x Radiotelefon PMR Baofeng BF-T17, 2x Akumulator 1x, Podwójny kabel 2x, USB 1x, Zasilacz USB do współpracy z kablami, 2x Smycz |
| (cdm) Liczba sztuk | 2 |
| Funkcja VOX | Tak |
| Wysokość produktu | 950 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Długość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 217 g |
| Zasięg | 10 km |
| Kontroler modulacji | Tak, typ modulacji: FM-F3E |
| Dane dot. mocy | <500m WERP |
| Czułość mikrofonu | 12 dB |
| Impedancja wyjścia | 50 Ω |
| Temperatura pracy (min.) | -30-60℃ |
| Czas czuwania | 7 dni |
| Ostrzeżenia | Produkty zawierają baterie, które mogą stanowić zagrożenie dla dzieci. Przechowuj poza ich zasięgiem., Unikaj narażania krótkofalówek na działanie wody i wilgoci, chyba że model jest wodoodporny., Nie wyrzucaj urządzeń elektronicznych do zwykłego śmietnika. Utylizuj je w odpowiednich punktach zbiórki elektrośmieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |