Producent: Kruger & Matz
KRUGER&MATZ PIANINO CYFROWE KMDP-45P-BK CZARNY MAT
| Typ matrycy | LCD |
| Dołączony zasilacz | Tak |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 W |
| Pobór mocy | 45 W |
| Porty wyjściowe AUX | 3 |
| Wejście AUX | Tak |
| Adapter Bluetooth | Tak |
| Impedancja | 8 Ω |
| Ilość pedałów sterujących | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur., Unikać kontaktu z cieczami., Nie demontować samodzielnie urządzenia. |
| Wbudowany metronom | Tak |
| Synchronizacja adaptacyjna | Tak |
| Ilość klawiszy | 88 klaw. |
| Szerokość produktu | 1400 mm |
| Wysokość produktu | 391 mm |
| Głębokość produktu | 283 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |