Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - Raty 0%
KRUX USB-C HDMI ADAPTER - KRX0049 KRUX USB-C HDMI ADAPTER - KRX0049 KRUX USB-C HDMI ADAPTER - KRX0049 KRUX USB-C HDMI ADAPTER - KRX0049 KRUX USB-C HDMI ADAPTER - KRX0049 KRUX USB-C HDMI ADAPTER - KRX0049

KRUX USB-C HDMI ADAPTER - KRX0049

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - KRUX USB-C HDMI ADAPTER - KRX0049


#KRUX USB-C HDMI ADAPTER

Adapter USB 3.1 Typ C marki KRUX

Wyposażony w dwa złącza HDMI 1.4 wspierające wysoką rozdzielczość 4K oraz jedno złącze USB Typ A. Hub wyposażono w port do wpięcia aktywnego zasilania. Port obsługuje ładowarki do 100 W. Przy wykorzystaniu odpowiedniej ładowarki jest w stanie zasilać dodatkowe urządzenia oraz jednocześnie ładować laptopa bądź konsole. Wspiera technologie Plug & Play oraz Hot Swap.

Więcej dostępnych złącz - więcej możliwości

Adapter z Hubem KRUX zwiększa liczbę dostępnych dla użytkownika. Z jednego szybkiego złącza USB 3.1 Typ C – dla użytkownika zostają wyprowadzone trzy złącza. Dwa HDMI w wersji 1.4 wspierające wysoką rozdzielczość 4K 60 Hz (do 3840 × 2160) oraz jedno złącze USB Typ A. Standardowe złącze USB może posłużyć jako miejsce do podpięcia standardowych peryferiów takich jak myszka bądź klawiatura. W razie potrzeby, można skorzystać z niego jako z miejsca do podpięcia pendrive’a bądź dysku przenośnego.

#KRUX USB-C HDMI ADAPTER
#KRUX USB-C HDMI ADAPTER

Tryb pasywny oraz aktywny

Adapter HUB marki KRUX może pracować w dwóch trybach, zależnie od potrzeb użytkownika:

Tryb pasywny. Tryb domyślny – rozgałęziacz jest w stanie przekazać tyle energii ile jest w stanie dostarczyć złącze USB type C z urządzenia do którego jest podpięty.


Tryb aktywny. Tryb aktywujący się po podpięciu zasilania – zasilacz podłączony do adaptera dostarcza dodatkową energie, w zależności od zastosowanej ładowarki, aż do 100 W. Dzięki dodatkowemu zasilaniu – adapter HUB KRUX jest w stanie zasilić wszystkie podłączone urządzenia oraz ładować urządzenie do którego jest bezpośrednio wpięty. W przypadku poboru prądu większego niż 100 W, niektóre urządzenia mogą działać nieprawidłowo.

Dwa dodatkowe ekrany

Adapter KRUX wspiera jednoczesne podłączenie do dwóch monitorów. Przy podłączeniu dwóch monitorów zachowana jest rozdzielczość 3840 × 2160 (4K) przy odświeżaniu na poziomie 30 Hz na każdy monitor. W wypadku podłączenia pojedynczego monitora będzie to 60 Hz. Podłączenie dwóch ekranów jednocześnie jest kompatybilne tylko z komputerami wyposażonymi w system operacyjny z rodziny Windows oraz Linux.

#KRUX USB-C HDMI ADAPTER
#KRUX USB-C HDMI ADAPTER

Technologia Power Delivery wspierająca ładowanie

HUB KRUX został wyposażony w technologię Power Delivery. Technologia ta dopasowuje prąd zasilania w zależności od potrzeb każdego podłączonego urządzenia. Dzięki temu, każde kompatybilne podłączone do adaptera urządzenie otrzyma idealne warunki zasilania bądź ładowania.

Niewielki rozmiar - najnowsze technologie

Rozgałęziacz / adapter KRUX składa się z niewielkiej wykonanej z aluminium kostki oraz przewodu o długości 15 centymetrów. Takie połączenie zapewnia kompaktowe rozmiary oraz wysoką sprawność w odprowadzaniu ciepła. Technologia Plug & Play zapewnia, że użytkownik nie będzie musiał instalować dodatkowego oprogramowania bądź sterowników. Podłącz adapter do komputera, odczekaj aż zostanie wykryty i aktywowany przez system. Po odpowiednim komunikacie, sprzęt gotowy do działania.

Technologia Hot Swap pozwala na wymianę podłączonych urządzeń w trakcie pracy samego adaptera, jego wyłączenie nie będzie potrzebne, aby podmienić podłączone urządzenia

#KRUX USB-C HDMI ADAPTER
Wydajność
Obsługiwany typ USBUSB Typu-A
Wyjście HDMITak
Wersja HDMI1.4
Ilość portów HDMI2
WtyczkaUSB-C 3.1
Realna szybkość przesyłania danych5000 Mbit/s
Maks. Rozdzielczość3840 x 2160 px
Maksymalna częstotliwość odświeżania60 Hz
Konstrukcja
Kolor produktuSzary
Wbudowany przewód USBTak
Długość kabla USB0,15 m
MateriałyAluminium, Guma
Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows 10
Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows XP
Obsługiwane systemy operacyjne MacTak
Obsługiwany systemy operacyjne LinuxTak
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - KRUX USB-C HDMI ADAPTER - KRX0049

Ocena produktu: KRUX USB-C HDMI ADAPTER - KRX0049

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Dell HP Lenovo TP-Link Trust
do góry