Kuchenka indukcyjna G3Ferrari G10139 2 pola
- Kolor produktu: Czarny
- Rodzaj płyty grzejnej: Płyta indukcyjna strefowa
- Szerokość produktu: 294 mm
- Głębokość produktu: 600 mm
- Wysokość produktu: 50 mm
Kuchenka indukcyjna Dinamiko Deep to innowacyjna podwójna płyta indukcyjna, która oferuje moc, szybkość i bezpieczeństwo w gotowaniu, zajmując jedynie 30 cm blatu kuchennego. Dzięki zastosowaniu technologii indukcyjnej pole magnetyczne oddziałuje bezpośrednio z podstawą garnka, co zmniejsza straty ciepła i skraca czas gotowania. Kuchenka indukcyjna Dinamiko Deep posiada dużą powierzchnię gotowania, idealną dla garnków o średnicy od 12 do 26 cm. Powierzchnia składa się z pojedynczego szkła, co ułatwia jej czyszczenie. Urządzenie charakteryzuje się smukłą konstrukcją, która nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd. Dodatkowo głęboka konfiguracja urządzenia pozwala na zaoszczędzenie miejsca na blacie kuchennym. Każda płyta posiada regulowaną moc, co pozwala na dostosowanie parametrów do rodzaju potrawy. Temperaturę można ustawić w zakresie od 60 do 240°C, a czas gotowania od 0 do 3 godzin. W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania, kuchenka indukcyjna Dinamiko Deep została wyposażona w system zapobiegający przegrzaniu oraz automatyczne wyłączanie w przypadku nieprawidłowego użycia. Kuchenka indukcyjna Dinamiko Deep to idealna opcja dla tych, którzy szukają wydajnego i bezpiecznego urządzenia do gotowania, które jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca na blacie kuchennym.
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Środkowy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1800 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Wrzenie |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Środkowy front |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1300 W |
| Kształt palnika do gotowania na wolnym ogniu/strefy gotowania | Okrągły |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Rozmiar szerokości płyty | 29.5 cm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Palnik o wolnym ogniu | 1300 W |
| Normalny palnik | 1800 W |
| Liczba poziomów mocy | 10 |
| Bezstopniowy regulator temperatury | Tak |
| Zakres temperatur (T-T) | 60 - 240 °C |
| Średnice patelni obsługiwane | 120 - 260 mm |
| Liczba jednocześnie używanych naczyń/garnków | 2 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Minutnik | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Minutnik | 190 min |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany kaptur | Nie |
| Przyłącza (prąd) | 3100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | G10139 |
Dobierz ochronę do swojego sprzętu i zyskaj większy spokój po zakupie.
Sprawdź dostępne warianty ochrony obejmujące m.in. awarie, przypadkowe uszkodzenia, przepięcia czy kradzież z włamaniem i rabunek — zgodnie z zakresem wybranego wariantu oraz dostępnością przy danym produkcie.