Producent: YEELIGHT
Lampa sufitowa YEELIGHT Mercury E C300 YLXDD-0223
Lampa sufitowa YEELIGHT Mercury E C300 YLXDD-0223
- Wysokość produktu: 55 mm
Yeelight MercuryE C300 to inteligentna lampa z czujnikiem obecności, która automatycznie włącza się, gdy wykryje ruch. Oferuje barwę światła 4000 K, zapewniając idealne oświetlenie w każdym momencie. Elegancki design i energooszczędne działanie sprawiają, że świetnie sprawdzi się w sypialni, korytarzu czy garderobie.
| Model | Inteligentne światło sufitowe |
| Temperatura barwowa (max) | 4000 K |
| Przeznaczenie | Sufit |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Jasność | 1200 cd/m² |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Średnica produktu | 300 mm |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |