Subskrybuj Apple iPhone 14 Pro Max 256GB już od 178,88 zł/mc netto– dowiedz się więcej

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Laptopy Laptopy nowe
Aktywne filtry
Producent: HP

Laptopy HP

(36)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

AMD Apple Gigabyte HP Intel Lenovo MSI

Laptopy HP

HP, czyli Hewlett-Packard, to marka działająca na rynku już od prawie 100 lat. Na swoim koncie marka ma nie tylko wydajne komputery i laptopy, lecz także inne urządzenia powszechnie wykorzystywane w biurach – w tym drukarki czy skanery. Produkty HP powstają z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które pozwalają na uzyskanie doskonałej jakości pracy, a także parametrów sprawdzających się nawet podczas grania w gry.

Eleganckie laptopy HP

Laptopy HP to nie tylko urządzenia bardzo wydajne. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by łączyć doskonałe parametry z estetycznym wyglądem. W zdecydowanej większości są to urządzenia bardzo uniwersalne, utrzymane w kolorze czarnym i srebrnym, a także mieszanki obu tych barw. To konstrukcje klasyczne, oznaczone jedynie minimalistycznym logo marki na klapie. Prezentują się elegancko zarówno w domach, jak i w biurach.

Wysoka jakość w atrakcyjnych cenach

Laptopy HP cechują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. W skład nawet najbardziej podstawowych modeli sprzętów wchodzą podzespoły, które pozwalają na wygodną pracę przez długi czas. Mowa tu m.in. o akumulatorach o dużej pojemności. Umożliwiają one pracowanie nie tylko w domu czy biurze, lecz także w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazdek elektrycznych. Oprócz tego urządzenia zostały wyposażone w automatyczne zabezpieczenia klasy komercyjnej, dodatkowe udogodnienia w postaci możliwości otworzenia ekranu na 180 stopni czy obudowę, która jest lekka, a zarazem bardzo wytrzymała.

Wśród innych elementów i programów zwiększających funkcjonalność laptopów HP można wyróżnić:

  • liczne porty, pozwalające na podpięcie różnych urządzeń dodatkowych,
  • wydajne procesory,
  • zabezpieczenia aplikacji HP Sure Click,
  • automatyczne aktualizacje i kontrole zabezpieczeń,
  • klawiatura 3D,
  • cienkie ramki, które pozwalają na zwiększenie powierzchni ekranu.

Wiele modeli laptopów HP to urządzenia bardzo lekkie, które pozwalają na wygodne zabranie ze sobą w dowolne miejsce. Ceni się to zwłaszcza w trakcie pracy zdalnej oraz na stanowiskach wymagających regularnego podróżowania z laptopem do klientów. Wszystko ze względu na lekką, aluminiową obudowę i cienką konstrukcji tego typu sprzętów.

Laptopy gamingowe HP

Laptopy mogą być wykorzystywane również do grania, choć wówczas należy pamiętać o tym, że powinny mieć one znacznie wydajniejsze. W przypadku takich urządzeń stosuje się rozbudowane układy chłodzenia, pozwalające na odprowadzanie ciepła ze sprzętu w trakcie jego intensywnego wykorzystywania. Laptop gamingowy HP zwykle jest cięższy niż modele typowo biurowe, co ma związek z koniecznością zastosowania bardziej rozbudowanych podzespołów.

W skład konstrukcji laptopów gamingowych HP wchodzą również wysokiej jakości karty graficzne, które dopełniają modele zintegrowane, odpowiedzialne za podstawowe funkcje pracy urządzenia. Ich działanie sprawia, że jakość obrazu w trakcie wyświetlania najnowszych produkcji jest satysfakcjonująca bez spadku wydajności. To doskonały wybór przede wszystkim dla osób, które cenią sobie przejrzystość grafiki i doskonałe efekty stosowane we współczesnych grach.

Każdy laptop gamingowy HP został wyposażony również w pojemną pamięć RAM, która jest jednym z najważniejszych czynników odpowiadających za możliwość uruchomienia konkretnych produkcji na komputerze. Połączenie wszystkich tych cech pozwala na zapewnienie wydajności sprzętu, która sprawdzi się nawet w przypadku najbardziej wymagających graczy i grafików komputerowych, ceniących sobie mobilność.

Sortuj