Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Latarka Ledlenser MT18 - 500847

5 | Opinie: 1

Latarka Ledlenser MT18 - 500847

Darmowa dostawa!

Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - Latarka Ledlenser MT18 - 500847
Wymiarydługość 171 mm
Wagaz bateriami 620 g
Dodatkowe informacjeCzas świecenia 96 godz. Dioda 3 x Xtreme LED Wodoodporna IPX 4 Min czas świecenia 5 godz. Max czas świecenia 96 godz. Zasięg 540 m Ilość Lumenów 3000 lm Zbiornik energii 37,74 Wh Włącznikna korpusie W zestawie akumulator, ładowarka Zasilanie li-lon 3,7V Obudowa utwardzone aluminium

Opis - Latarka Ledlenser MT18 - 500847

Funkcje światła

•Power - wysoka wydajność światła w każdej sytuacji

•Low Power - oszczędne światło dla długich okresów użytkowania, nieoślepiające czytanie i praca

•Mid Power - średnia wydajność światła w każdej sytuacji

•Strobe - błyski światła z irytującym efektem oślepienia m. in. do samoobrony

•Front Switch - przełącznik na główce lampki do obsługi jedną ręką

Smart Light Technology

Innowacja sprawia, że Ledlenser staje się Twoim osobistym narzędziem: Poprzez mikrokontroler programujesz różnymi kombinacjami przycisków i przełączników Twój indywidualny zakres funkcji. W ten sposób masz zawsze pod ręką optymalną funkcję oświetlenia.


Advanced Focus System

Galileusz przysięgał na siłę soczewki, Newton na reflektora. Połączyliśmy po prostu obie te technologie - tak idealnie, jak nikt do tej pory. Wynik: Nasz opatentowany3 Advanced Focus System (AFS), który umożliwia płynne przejście z homogenicznego światła krótkiego do zogniskowanego światła długiego. Przy tym AFS posiada taką wydajność, że nawet eksperci są pod wrażeniem.

Funkcje specjalne

•Transportation Lock - zapobiega przypadkowej aktywacji latarki

•IPX4 - Ochrona przed zachlapaniem

•Charge Indicator - pokazuje aktualny stan naładowania akumulatorów

•Battery Indicator - pokazuje aktualny poziom energii baterii


X-Lens Technology

Technologia ta jest poszerzeniem Advanced Focus Systems (AFS). Łączy ze sobą prawie nieograniczoną ilość soczewek reflektora i synchronizuje ich pojedyncze wiązki światła w jeden idealny strumień. Rezultatem jest bardzo homogeniczne sztuczne oświetlenie w trybie nieogniskowania oraz nasze do tej pory najostrzej zogniskowane długie świtało.

Możliwość powtórnego ładowania

Przez zastosowanie akumulatorów chronisz nie tylko swoją kieszeń, ale też środowisko naturalne. Standardowe baterie potrzebują do wyprodukowania aż do 500-razy więcej prądu, niż same mogą oddać. Razem z zużyciem energii do transportu i składowania dochodzi do ogromnej emisji CO2.


Rapid Focus

Podczas ogniskowania i rozogniskowania latarki kieszonkowej lub czołowej nasza soczewka reflektora porusza się w kierunku diody LED. Aby proces ten dla użytkownika odbywał się jak najszybciej i jak najbardziej ergonomicznie, zaprojektowaliśmy Rapid Focus: mechanikę jednouchwytową, przy pomocy której można błyskawicznie dopasować stożek światła.

Opinie - Latarka Ledlenser MT18 - 500847

Ocena produktu: Latarka Ledlenser MT18 - 500847

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Jaco12 - 12.06.2017 11:16

Super latarka droga ale spełnia moje oczekiwania, jeszcze nie lądowałem drugi raz a często używam na spacerach z psem nad Wisłą

Zaufani Producenci

ACTIVEJET BEAMIE Beurer Blaupunkt BOSCH DJI Kingston Manta MIO Nikon Panasonic Polar1 SanDisk Samsung Sony TOMTOM Toshiba
do góry