LEGO Botanical Collection 10343 - Mała orchidea
- Zalecany wiek: 18 lat+
- Ilość elementów: 274
- Seria: LEGO® Icons
Opis
Klocki LEGO ICONS 10343 The Botanical Collection - Mała orchidea 274 pcs
Zestaw konstrukcyjny dla dorosłych LEGO® Mała orchidea (10343) pozwoli rozkwitnąć kreatywności. Orchidea jest wspaniałym prezentem dla kobiet, mężczyzn i fanów kwiatów i stanowi piękną kwiatową ozdobę, której nie trzeba podlewać.
Realistyczna replika zawiera pięć kwitnących kwiatów orchidei i kilka w formie pąków, a także liście, które dodają realistycznego wyglądu. W zestawie znajduje się również jasna terakotowa doniczka, która stoi na pięknym cokole z efektem drewna, dzięki czemu początkujący floryści mogą z dumą wyeksponować kwiat LEGO w domu lub biurze.
Orchidea, należąca do klasycznego kwartetu pięknych roślin znanych jako „czworo szlachetnych”, reprezentuje wiosnę i jest uważana za symbol nowego początku, dzięki czemu ten zestaw LEGO dla dorosłych jest przemyślanym prezentem na parapetówkę, urodziny lub specjalne okazje.
Kwietne ozdoby do domu z klocków LEGO®
Jeśli szukasz ciekawych dekoracji z kwiatów do domu lub biura, zestaw LEGO® Botanicals Mała orchidea sprawdzi się idealnie.
Inspiracja naturą
Zrelaksuj się i odpocznij przy budowaniu rośliny z klocków LEGO®, w której szczegółów jest na pęczki.
W pełnym rozkwicie
Pięć orchidei ma już kwiaty, a inne są w pąkach.
Wiernie odwzorowane detale
Ma zielone liście i „rośnie” w doniczce w kolorze terakoty.
Ozdoba, którą się pochwalisz
Piękny efekt dzięki doniczce na cokole z imitacji drewna.
Cyfrowy wymiar budowania
Dzięki intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder można przybliżać i obracać modele w 3D oraz śledzić swoje postępy.
Niech Twoja kolekcja rozkwitnie
Sprawdź, jakie inne, sprzedawane osobno zestawy dla dorosłych czekają na Ciebie w kolekcji LEGO® Botanicals.
Specyfikacja
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 274 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | LEGO® Icons |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Szerokość opakowania | 189 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami., Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje., Używać pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |