LEGO Botanical Collection 10374 - Bukiet różowych róż
- Zalecany wiek: 18 lat+
- Ilość elementów: 789
- Seria: BOTANICALS
Opis
Klocki LEGO BOTANICALS 10374 Bukiet różowych róż 789 pcs
Stwórz elegancką kompozycję kwiatową z klocków i zachwyć się jej różowymi elementami dzięki temu zestawowi dla dorosłych LEGO® Botanicals Bukiet różowych róż (10374).
Ciesz się wciągającym projektem i zbuduj szczegółowy bukiet LEGO, który zawiera 12 różowych róż na różnych etapach kwitnienia — odkryj cztery róże w pełnym rozkwicie, cztery kwitnące róże i cztery pąki. Róże mają rozmaite gradientowe odcienie, co dodaje realizmu, a bukiet zawiera również cztery urocze gałązki gipsówki z białymi kwiatuszkami. To idealny model do zbudowania samodzielnie lub z bliskimi, ponieważ zawiera trzy zestawy instrukcji budowania, które umożliwią Wam wspólne budowanie, zanim z dumą ustawicie róże jako dekorację kwiatową.
Kwiaty to idealny prezent na każdą okazję, więc podaruj ten bukiet, który nigdy nie zwiędnie, jako upominek na Dzień Matki, walentynki lub urodziny dla kobiet, mężczyzn i miłośników kwiatów. Zestaw zawiera 789 elementów.
Zakochaj się w kwiatach LEGO®
Rozkwitnij kreatywnością dzięki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Botanicals Bukiet różowych róż dla dorosłych.
Twórz ozdobne kwiaty
Zbuduj 12 róż w różnych etapach rozkwitu – cztery róże w pełnym rozkwicie, cztery kwitnące i cztery pąki róż.
Ach, te kolory!
Kompozycja kwiatowa zachwyca odcieniami różu.
Gipsówka
Zestaw zawiera cztery gałązki gipsówki z białymi kwiatami.
Kwiatowa dekoracja
Ustaw bukiet LEGO® jako dekorację domu lub biura.
Wciągający projekt dla dorosłych
Zestaw jest dostępny w aplikacji LEGO® Builder, gdzie początkujący floryści mogą powiększać i obracać budowane bukiety oraz śledzić swoje postępy.
Pomysł na prezent dla miłośników kwiatów
Bukiet róż to uroczy prezent dla kobiet, mężczyzn i miłośników kwiatów, a także przemyślany upominek na Walentynki lub Dzień Matki.
Specyfikacja
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 789 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | BOTANICALS |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 382 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 765 g |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami., Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje., Używać pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |