LEGO Okolicznościowe 40460 - Róże
- Zalecany wiek: 8 lat+
- Ilość elementów: 120
- Seria: BOTANICALS
Opis
Klocki LEGO BOTANICALS 40460 Róże 120 pcs
Zestaw LEGO® 40460 Róże jest doskonały na każdą wyjątkową okazję. Idealnie nadaje się jako prezent na walentynki, Dzień Matki i upominek na każdy inny dzień. Dzięki różom z klocków pokażesz drugiej osobie, że Ci na niej zależy, a gdy włożysz je do wazonu, kwiaty zmienią się w piękną, kolorową ozdobę. Ten łatwy do zbudowania zestaw zawiera dwa czerwone kwiaty, zielone liście i łodygi o regulowanej długości. Połącz go z zestawem LEGO 40461 Tulipany, aby stworzyć jeszcze bardziej kolorowy bukiet. Ten zestaw pasuje również do zestawu LEGO 10280 Bukiet kwiatów.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Zalecany wiek | 8 lat+ |
| Ilość elementów | 120 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | BOTANICALS |
| Długość produktu | 260 mm |
| Szerokość opakowania | 189 mm |
| Wysokość opakowania | 139 mm |
| Głębokość opakowania | 46 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 144 g |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami., Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje., Używać pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
LEGO Okolicznościowe 40460 - Róże
Trwa wczytywanie...