LEGO Okolicznościowe 40647 - Kwiaty lotosu
- Zalecany wiek: 8 lat+
- Ilość elementów: 220
- Seria: Botanical Collection
Odtwórz cud natury dzięki zestawowi Kwiaty lotosu LEGO® (40647). Ta interpretacja LEGO słynnego na całym świecie kwiatu przedstawia dwa lotosy w pełnym rozkwicie oraz pączek w delikatnych odcieniach różu i bieli, z długimi zielonymi łodygami, które można wyeksponować w wazonie. Ten piękny bukiet LEGO to świetny pomysł na prezent urodzinowy, świąteczny lub z innej okazji. Można go łączyć z innymi zestawami kwiatowymi LEGO (sprzedawane osobno).
| Zalecany wiek | 8 lat+ |
| Ilość elementów | 220 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Botanical Collection |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość opakowania | 138 mm |
| Wysokość opakowania | 189 mm |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 159 g |
| Ostrzeżenia | Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami., Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje., Używać pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |