Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6" FHD IPS 300nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB 60Wh NoOS Luna Grey
Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6" FHD IPS 300nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB 60Wh NoOS Luna Grey
- Przekątna ekranu: 15,6"
- Model procesora: i5-13450HX
- Pamięć RAM: 16 GB
- Pojemność pamięci SSD: 512 GB
- Dedykowana karta graficzna: Tak
- Zainstalowany system operacyjny: Brak
Możesz być zainteresowany również:
-
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB-C 40AY0090EU
633,00 zł 599,00 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 599,00 zł -
Stacja Dokująca Lenovo USB-C 7-in-1 Hub Iron Grey
222,00 zł -
MONITOR ASUS 15,6" MB166CR ZenScreen
589,00 zł -
MONITOR ASUS 15,6" MB16ACV ZenScreen
669,00 zł -
MONITOR ASUS 21.5" MB229CF ZenScreen
1 259,00 zł -
MONITOR ASUS 15,6" MB166C ZenScreen
548,00 zł
Promocje
Opis
Wejdź w świat prawdziwego gamingu
Lenovo LOQ 15IRX10 to doskonały wybór dla początkujących graczy, którzy chcą wkroczyć w świat nowoczesnej rozrywki. Wyposażony w procesory Intel® Core™ 13. generacji oraz grafikę NVIDIA® GeForce RTX™ z ray tracingiem i technologią AI-enhanced DLSS, zapewnia niezwykłą szczegółowość obrazu i płynność rozgrywki. Smukły design w kolorze Luna Grey łączy styl z wydajnością, gwarantując najwyższy komfort podczas każdej sesji gamingowej.
Chłodzenie Hyperchamber i technologia AI
Lenovo LOQ 15IRX10 wykorzystuje innowacyjny system chłodzenia Hyperchamber, który skutecznie utrzymuje optymalną temperaturę nawet podczas najbardziej wymagających sesji gamingowych. Dzięki funkcji Fn+Q możesz szybko przełączać się między trybami wydajności, dostosowując pracę urządzenia do swoich potrzeb. Z kolei Lenovo AI Engine+ inteligentnie optymalizuje ustawienia CPU i GPU, gwarantując maksymalną płynność zarówno w grach, jak i w codziennych zadaniach.
Bezkompromisowa jakość obrazu
15,6-calowy wyświetlacz Lenovo LOQ w rozdzielczości FHD (1920×1080) zapewnia ostry, pełen szczegółów obraz, idealny do gamingu i multimediów. Wysoka częstotliwość odświeżania 144 Hz gwarantuje ultraszybką reakcję i płynność rozgrywki, a technologia NVIDIA® G-Sync® eliminuje efekt rozrywania obrazu, oferując nieskazitelne wrażenia wizualne w każdej scenie.
Klawiatura stworzona dla graczy
Lenovo LOQ oferuje klawiaturę zaprojektowaną specjalnie z myślą o gamingu – pełnowymiarowy układ, podświetlenie RGB oraz przełączniki soft-landing gwarantują komfort i precyzję w każdej rozgrywce. Dzięki możliwości personalizacji podświetlenia z paletą 16 milionów kolorów dopasujesz wygląd swojego laptopa do własnego stylu i klimatu gry.
Specyfikacja
| Nazwa koloru | Luna Grey |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | PC-ABS |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Paleta barw | 100% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400, Dolby Vision |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Model procesora | i5-13450HX |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| WWAN | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel HM770 |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Pojemność baterii | 60 Wh |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 170 W |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Certyfikaty | RoHS ErP Lot 6/26 TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Szerokość produktu | 359,9 mm |
| Głębokość produktu | 258,7 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Wysokość (z przodu) | 2,19 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,39 cm |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 83JE008FPB |
Ubezpieczenia
Opinie
Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6" FHD IPS 300nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB 60Wh NoOS Luna Grey
Zadaj pytanie: Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6" FHD IPS 300nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB 60Wh NoOS Luna Grey
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
- RentPay Konsument – wynajem dla osób fizycznych
- RentPay Biznes – subskrypcja dla firm
Minimum formalności, szybki proces online.