Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

LINKSYS VELOP AC2200 1PK - WHW0301-EU

0 | Opinie: 0

LINKSYS VELOP AC2200 1PK - WHW0301-EU LINKSYS VELOP AC2200 1PK - WHW0301-EU LINKSYS VELOP AC2200 1PK - WHW0301-EU LINKSYS VELOP AC2200 1PK - WHW0301-EU LINKSYS VELOP AC2200 1PK - WHW0301-EU
Dostępne warianty:

AC2200 1PK

Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - LINKSYS VELOP AC2200 1PK
ProducentLinksys
Kod producentaWHW0301-EU
Typ podłączeniaxDSL (złącze kablowe LAN)
Rodzaj routeraDwuzakresowy
Pasmo2,4 GHz
5 GHz
Standard WiFi867 Mb/s - 802.11ac
Porty LAN2x 10/100/1000Mbps
Funkcje routeraZapora firewall
Rodzaj antenyWewnętrzna
Liczba portów RJ-452x RJ-45
Dodatkowe informacjeLinksys Velop jest modułowym routerem, zapewniającym wyjątkowy zasięg Wi-Fi w całym domu. Ustawia się w kilka minut przy użycia aplikacji na smartfonie i zapewnia bezawaryjny, bardzo szybki sygnał internetowy. W zestawie jedno urządzenie powiększające zasięg. ○ Wymagane dla konfiguracji: (1) Internet z modemem. (2) Urządzenie przenośne z systemem Android 4.4 lub iOS 8 i wyższe, preferowane Bluetooth.
Dołączone akcesoriaInstrukcja obsługi, kabel ethernet, zasilacz
Kolor głównyBiały
Gwarancja36 miesięcy

Opis - LINKSYS VELOP AC2200 1PK

LINKSYS VELOP WHOLE HOME MESH WI-FI SYSTEM

Velop to wysokiej skuteczności, modułowy system Wi-Fi dla całego domu. Konfiguruje się go w kilka minut. Zapewnia bezawaryjny bardzo szybki, mocny sygnał. Jest to pierwszy trzyzakresowy system Wi-Fi, który może być instalowany w różnych konfiguracjach zapewniając szybkie i niezawodne Wi-Fi w całym domu.

Zalety systemu Velop™:

● Przyjazny domowy design
● Prosta konfiguracja przez aplikację
● Wydajność i Tri-Band Whole Home Wi-Fi
● Jedna sieć bez strat, wiarygodne Wi-Fi
● 3 lata gwarancji i wsparcie klienta 24/7
● Powiadomienia zabezpieczeń
● Integracja z komendami głosowymi systemu Alexa firmy Amazon

Velop™ przyszłość inteligentnego domu.

Velop to wysokiej skuteczności, modułowy system Wi-Fi dla całego domu. Ustawia się go w kilka minut. Zapewnia bezawaryjny, ultra szybki i mocny sygnał.

Rozwiązanie Tri-Band Mesh Wi-Fi

Wyposażony w dynamiczną technologię tri-band, system Velop wyprzedza konkurencję, zapewniając szybsze prędkości. Poprzez połączenie trzech odbiorników radiowych Wi-Fi, dostosowanych do optymalnego obciążenia i równoważenia sygnału, system zapewnia maksymalną wydajność Wi-Fi w całym domu. Niezależnie od tego czy oglądasz wysokiej jakości wideo, grasz online czy prowadzisz wideo rozmowę, Velop zapewnia wyjątkowo szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz zapewnia optymalną wydajność nawet wtedy, gdy podłączonych jest wiele urządzeń.

Rozwiązanie modułowe dopasowane do twoich potrzeb

Modułowa konstrukcja Velop doskonale sprawdza się w każdym rodzaju domu. Każde urządzenie systemu Velop jest potężnym punktem dostępu oferującym do 185 m² pokrycia powierzchni.
Kamienica, ranczo z cegły czy stali nie jest problemem. Wystarczy dodać kolejne moduły w celu obejścia ścian czy problematycznych obszarów.

System jednolitego sygnału wifi

System Velop MESH działa jak pojedyncza sieć, aby zapewnić 100% zasięgu bez opóźnień i problemów z połączeniem gdy poruszasz się w całym domu.

3-letnia gwarancja oraz wsparcie techniczne.

System Velop niesie za sobą wsparcie nie tylko przez trzyletnią gwarancję, ale także poprzez trzyletnie wsparcie przez telefoniczną pomoc techniczną.

Zwartej, kompaktowej konstrukcji

Velop™ został zaprojektowany pod kątem wydajności, jak i elegancji. Urządzenie jest wystarczająco małe, aby być umieszczone w dowolnym miejscu a jego atrakcyjny wygląd przemawia do każdego. Konfiguracja systemu zastępuje router, wzmacniacz sygnału czy punkt dostępu zapewniając technologię przyszłości, która niesie za sobą podpięcie coraz to większej liczby urządzeń do sieci domowej.

Nowoczesny design

Velop jest urządzeniem którego rozmiary są mniejsze od tradycyjnych routerów. Nowoczesny design urządzenia pozwala na wyższą pozycję anteny oraz lepsze rozproszenie sygnału. Sprytne umieszczenie kabli eliminuje nieestetycznie plączące się kable.

Współpraca z Alexa firmy Amazon

Velop jest pierwszym systemem Whole Home Wi-Fi „rozmawiającym” z systemem Alexa firmy Amazon.

Aplikacja Linksys

Dzięki aplikacji Linksys można monitorować i zarządzać zdalnie swoją domową siecią WiFi. Wszystko przy pomocy smartfona lub tabletu.
● Kontrola rodzicielska: Zapewniaj bezpieczne korzystania z Internetu dla swoich dzieci – nawet wtedy, gdy jesteś z dala od domu. Ograniczaj dostęp do nieodpowiednich treści i kontroluj dostęp przez blokowanie urządzeń.
● Dostęp gości: Generuj oddzielną, chronioną hasłem sieć Wi-Fi dla maksymalnie 50 osób i łatwo udostępniać dla swoich gości.
● Priorytety urządzenia: Nadawaj priorytet urządzeń, które wymagają największej prędkości.
● Auto-Fix: Automatycznie wybieraj najlepszy kanał dla urządzenia i eliminuj usterki naciśnięciem przycisku.
● Speed Test: Łatwo sprawdzaj i monitoruj szybkość Twojego połączenia internetowego, aby upewnić się, że Twój operator dostarcza Ci odpowiednią prędkość łącza.

Ocena produktu: LINKSYS VELOP AC2200 1PK - WHW0301-EU

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link Dell HP Huawei Intel
do góry