LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA ACJ 5G/5M/BEZP. AUTO/CZ
- Długość kabla: 5 m
- Ilość gniazd sieciowych: 5 x gniazdo sieciowe
Opis
Listwy przeciwprzepięciowe i zasilające Activejet
Listwy przeciwprzepięciowe/zasilające Activejet są idealnym rozwiązaniem dla Twojego domu lub biura. Urządzenia elektryczne podłączone do listwy Activejet będą bezpieczne w momencie chwilowych wzrostów napięcia, dzięki zastosowaniu elementów chroniących przed przepięciami, zwarciami i zakłóceniami w sieci zasilającej.
Podwyższone bezpieczeństwo
W wyniku działań komutacyjnych w sieci lub wyładowań atmosferycznych dochodzi do wzrostów napięcia, co stanowi niebezpieczeństwo dla wszelakich urządzeń elektrycznych takich jak: komputery, telewizory, odtwarzacze DVD, lodówki, pralki etc. Dlatego listwy przeciwprzepięciowe/zasilające Activejet zostały wyposażone w gniazda z uziemieniem i przesłonami ochronnymi, automatyczny bezpiecznik oraz system przeciwprzepięciowy. Warto również wspomnieć o specjalnej obudowie, która jest niepalna i nieprzewodząca, a dodatkowo posiada możliwość mocowania do podłoża.
Specyfikacja
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Długość kabla | 5 m |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Liczba biegunów | 2 |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bezpiecznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Domowe biuro, Salon, Biuro, Uniwersalne |
| Opcje montażu | Możliwość mocowania do podłoża lub ściany |
| Typ obudowy | Niepalna, nieprzewodząca obudowa |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 2300 W |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Bezpiecznik wejściowy, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Ochrona przed skokiem napięcia, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Prąd awaryjny | 0,5 mA |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Kolor kabla | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Kartka |
| Ostrzeżenia | Nie stosować w wilgotnym środowisku., Nie przeciążać listwy zasilającej., Przechowywać z dala od dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Dawidowska 10, Zamienie |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miasto | Piaseczno |
| action@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00, 0 801081111 |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Dawidowska 10, Zamienie |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miasto | Piaseczno |
| safety@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00 |