Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Lodówka Beko GNE 134631 X

5 | Opinie: 1

Lodówka Beko GNE 134631 X
Specyfikacja - Lodówka Beko GNE 134631 X
Funkcje lodówkiAutomatyczne rozmrażanie zamrażarki
Automatyczne rozmrażanie chłodziarki
Kostkarka do lodu
System No Frost
Szybkie zamrażanie
SterowanieElektroniczne
Klasa energetycznaA++
Klasa zamrażarki****
InstalacjaWolnostojąca
Typ urządzeniaLodówki Side by Side
Liczba drzwi4
Kierunek otwierania drzwiW lewo
W prawo
Typ półekSzklane
Liczba półek3
Pojemność chłodziarki380 l
Pojemność zamrażarki155 l
Zużycie enegrii elektrycznej355 kWh
Kolor głównyInox
Szerokość920 mm
Wysokość1820 mm
Głębokość720 mm
Gwarancja24 miesiące

Opis - Lodówka Beko GNE 134631 X

System Active Fresh Blue Light

Światło o lekko niebieskim zabarwieniu gwarantuje ciągłość procesu fotosyntezy w świeżych owocach i warzywach przechowywanych w przeznaczonych do tego celu pojemnikach. Dzięki temu produkty nie tylko zachowują świeżość, ale nawet zwiększają swoje walory odżywcze.

Komora Multizone

Dostępna w chłodziarkach Beko 4More SBS komora „Multi Zone” to 77 litrów dodatkowej przestrzeni, którą możesz w zależności od potrzeb wykorzystać jako zamrażalnik lub chłodziarkę. Zakres temperatur od -24°C do +10°C sprawia, że zawsze masz miejsce na świeże produkty lub mrożonki. Chłodziarki Beko gwarantują optymalną przestrzeń do przechowywania żywności w każdych okolicznościach i tylko Ty decydujesz czy chcesz aby komora Multi Zone była chłodziarką lub zamrażarką.

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia. To kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań.

Aktywny Jonizator

Aktywny jonizator neutralizuje bakterie, wirusy oraz inne czynniki odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu chłodziarki. Oczyszcza w ten sposób krążące w komorze urządzenia powietrze, umożliwiając dłuższe przechowywanie żywności.

NeoFrost

Technologia NeoFrost nie tylko eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już potrzebne. To także dwa (lub trzy - w lodówkach typu side-by-side) niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu. Aby zapewnić jak najlepsze warunki do przechowywania żywności, temperatura oraz poziom wilgotności w części chłodzącej powinny być inne niż w części mrożącej. Warzywa i owoce powinny być trzymane w warunkach podwyższonej wilgotności, jednak taka sytuacja nie jest korzystna dla produktów trzymanych w części mrożącej.

Opinie - Lodówka Beko GNE 134631 X

Ocena produktu: Lodówka Beko GNE 134631 X

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Barbara - 01.08.2017 12:50

Bardzo fajny produkt, zgodny z opisem. Dobrze zapakowana i zabezpieczona z każdej strony, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Zdecydowanie polecam.

Zaufani Producenci

Amica BEKO BOSCH ELECTROLUX Whirlpool ZANUSSI
do góry