Brio 505 to kamera plug-and-play, która ułatwia prowadzenie profesjonalnych spotkań hybrydowych od pierwszego podłączenia. Stworzona przez lidera kamer biznesowych i certyfikowana dla Microsoft Teams, Google Meet oraz Zoom, zapewnia niezawodne wideorozmowy i pewność, że każde spotkanie przebiegnie płynnie.
Brio 505 to kamera zaprojektowana z myślą o pracy zespołowej i codziennych wideokonferencjach. Jest kompatybilna z większością platform do spotkań online oraz certyfikowana dla Microsoft Teams, Google Meet i Zoom, dzięki czemu masz pewność stabilnego działania w środowisku firmowym.
Kamera Brio 505 jest gotowa do działania od razu po podłączeniu, więc każdy pracownik uruchomi ją w kilka sekund – bez instalacji i bez zbędnej konfiguracji. To prosty sposób na pewne, profesjonalne spotkania wideo, zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz.
Logitech angażuje się w tworzenie bardziej zrównoważonego świata. Konsekwentnie ograniczamy wpływ naszych działań na środowisko i wspieramy pozytywne zmiany społeczne, aby technologia mogła iść w parze z odpowiedzialnością.
Ułatw pracę hybrydową bez dokładania zadań IT. Brio 505 działa od razu po podłączeniu i naturalnie wpisuje się w ekosystem Logitech, współpracując z innymi biznesowymi akcesoriami, by zapewnić spójne, wygodne i profesjonalne stanowisko pracy.
| Megapiksele | 4 MP |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p, 1080p |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Cyfrowy zoom | 4x |
| Śledzenie twarzy | Nie |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Poprzeczny punkt widzenia | 90° |
| Regulowane pole widzenia | Tak |
| Ilość trybów pola widzenia | 3 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type C |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zawartość opakowania | Kamera Brio 505 z dołączonym kablem USB-C Zaczep montażowy z wyjmowanym adapterem uchwytu Dokumentacja produktu |
| Interfejs | USB |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Typ mocowania | Klips |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 31,5 mm |
| Wysokość produktu | 31,5 mm |
| Waga produktu | 121 g |
| Waga (z podstawą) | 121 g |
| Wymiary klamry (SxGxW) | 45,8 x 65,1 x 25 mm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość opakowania | 53 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 84 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 183 g |
| Minimalne wymagania systemowe | Wymagania: Dostępny port USB-CWspółpracuje zsystemami Windows, macOS lub ChromeOS i praktycznie każdą popularną platformą do wideokonferencji.Logi Tune nie jest dostępne dla ChromeOS.RightSight jest obecnie dostępne tylko dla systemu WindowsCertyfikatMicrosoft Teams, Zoom, Google Meet, Works With Chromebook.(2 GB pamięci RAM lub więcej potrzebne do przesyłania strumieniowego wideo w rozdzielczości 1080p. Do przesyłania strumieniowego w rozdzielczości 720p zwykle wymagane jest 1 GB pamięci) |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 1024 MB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Obszar dobioru mikrofonu | 1,22 m |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 281 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 188 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,87 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |