Sprawdź co kupują inni! Bestsellery

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Instrumenty muzyczne Nagłośnienie M-AUDIO BX5 D3 - Aktywny Monitor
Promocja
Raty 0%

M-AUDIO BX5 D3 - Aktywny Monitor

21505965|1|ProductImage|2017-06-22 12:17:23
21505966|3|ProductImage|2017-06-22 12:17:26
21505967|2|ProductImage|2017-06-22 12:17:26
21505965|1|ProductImage|2017-06-22 12:17:23
21505966|3|ProductImage|2017-06-22 12:17:26
21505967|2|ProductImage|2017-06-22 12:17:26

M-AUDIO BX5 D3 - Aktywny Monitor

Producent:  M-AUDIO

Opis

M-AUDIO BX5-D3 – aktywny monitor

M-Audio BX5-D3 to powrót studyjnej ikony i następcę uznanych w branży monitorów BX D2. Monitorom M-Audio BX zaufali realizatorzy dźwięku i miksu oraz kompozytorzy na całym świecie. Gwarantują one bezwzględną chirurgiczną precyzję i powtarzalną doskonałość realizatorską.

Dzięki studyjnym monitorom referencyjnym M-Audio BX5-D3 usłyszysz wszystko z realistycznymi szczegółami, dzięki czemu Twoje miksy i nagrania zabrzmią najlepiej, jak to tylko możliwe!

5-calowe woofery z wojskowego Kevlaru®, odpowiadające w BX5-D3 za dół i środek, zapewniają wyjątkowe przenoszenie transjentów i przeciwdziałają niechcianemu wyginaniu się membrany. Natomiast głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką zapewnia idealne połączenie niskiej masy i braku słyszalnych rezonansów, które są plagą konwencjonalnych tweeterów. Oba przetworniki monitora BX zapewniają szczegółowość i precyzyjną dynamikę, zapewniając miksom wymaganą przez Ciebie wiarygodność i transparentność.

W BX5-D3 każdy szczegół został drobiazgowo dopracowany z myślą o swobodzie pewnego miksowania. Umieszczony z tyłu bass-reflex, który został starannie zaprojektowany, z dobraniem odpowiedniej długości i średnicy, daje głęboki, zdefiniowany i zdecydowany bas o maksymalnie poszerzonym paśmie.

Zastosowanie gładko wykończonego portu umożliwiło znaczną redukcję niepożądanych zawirowań powietrza, które powstają przy odtwarzaniu niskich częstotliwości przy dużym poziomie ciśnienia akustycznego (SPL). Głośnik wysokotonowy BX5-D3 został zamontowany w specjalnym falowodzie zapewniającym odpowiednią dyspersję, która eliminuje niechciane rozproszenie wysokich częstotliwości, zachowując przy tym stabilną i szeroką scenę dźwiękową.

Zamontowane z przodu diody jasno świecą, gdy znajdujesz się w idealnym miejscu do odsłuchu. Umożliwia to bezkompromisowe dokonywanie dokładnych ocen. W końcu "bezśrubowa" konstrukcja przedniego panelu BX5-D3, ze swoim słynnym kształtem dziurki od klucza, zapewnia, że żadna główka śruby mocującej głośnik nie będzie zakłócać dźwięku wydobywającego się z głośników.

Monitory napędzają dwa wewnętrzne wzmacniacze, pracujące w klasie A/B, które zasilają osobno głośnik nisko- i wysokotonowy. Każdy z nich został zoptymalizowany pod kątem obsługiwanego zakresu częstotliwości i skonstruowany w taki sposób, aby wzajemnie uzupełniały swoją charakterystykę. Precyzyjnie dostrojona zwrotnica gwarantuje, że każdy z głośników obsługuje tylko te częstotliwości, które wytwarza najbardziej efektywnie, aby dźwięk był spójny w pełnym spektrum częstotliwości.

Konstrukcja bi-amp BX5-D3 to o wiele bardziej efektywny i precyzyjny sposób na zasilanie głośników niż wykorzystanie pojedynczego wzmacniacza szerokopasmowego do napędzania kilku głośników.

BX5-D3 dostosowują specjalnie swoje brzmienie do Twojego otoczenia tak, abyś zawsze doświadczał wiernej i dokładnej reprodukcji dźwięku.Specjalna regulacja regulacji Acoustic Space w BX5-D3, służy do precyzyjnej regulacji brzmienia (usuwanie problematycznych niskich częstotliwości i ograniczanie wpływu problematycznych fal stojących) zgodnie z warunkami akustycznymi Twojego studia.

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, monitory studyjne BX5-D3 gwarantują łatwe przystosowanie się do Twojej konfiguracji. Wejście symetryczne XLR i ¼”, umieszczone w wygodnym miejscu z tyłu kolumny, umożliwia podłączenie praktycznie każdego sprzętu studyjnego, w tym mikserów, interfejsów, sprzętu DJ-skiego i in.

Monitory BX5-D3 wyróżniają się pod każdym względem i są prawowitymi następcami studyjnej ikony. Połączenie doskonałych głośników, starannie zaprojektowanych obudów, świetnie brzmiących wzmacniaczy, wszechstronnych możliwości regulacji i standardowych złączy sprawia, że BX5-D3 zapewnia jakość dźwięku, której możesz zaufać.

Specyfikacja

Zakres częstotliwości 52 - 35000 Hz
Wbudowane głośniki Tak
Moc wyjściowa (RMS) 100 W
Ilość przetworników 2
Głośnik wysokotonowy Tak
Głośnik niskotonowy Tak
Średnica głośnika wysokotonowego 2,54 cm (1")
Średnica głośnika niskotonowego (imperial) 12,7 cm (5")
Wbudowany wyświetlacz Nie
Wejście XLR Tak
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Kolor produktu Czarny
Diody LED Tak
Szerokość produktu 176 mm
Głębokość produktu 197 mm
Wysokość produktu 254 mm
Waga produktu 5,6 kg
Typ produktu Monitory studyjne
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

M-AUDIO BX5 D3 - Aktywny Monitor

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: M-AUDIO BX5 D3 - Aktywny Monitor

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.