Producent: Maclean
MACLEAN ORGANIZER PODBIURKOWY NA KABLE MC-102 W
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalne obciążenie | 5 kg |
| Montaż | pod blatem biurka lub stołu |
| Materiał | Stal |
| Opaski kablowe w zestawie | Tak |
| Grubość blatu (min) | 0,5 cm |
| Grubość blatu (max) | 5 cm |
| Odległość między ramami | 14,5 cm |
| Regulowana długość | Tak |
| Ilość | 1 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |