MANHATTAN STACJA ŁADUJĄCA USB-C POWER DELIVERY 576
4 720,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 67,90 zł
Przesyłka kurierska
67,90 zł
- Kolor produktu: Czarny
Specyfikacja
| Model | Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami |
| Szerokość otworu | 2,2 cm |
| Głębokość otworu | 33 cm |
| Wysokość otworu | 23,5 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 32 |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Smartfon, Tablet |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Obsługiwane złącza urządzenia | Prąd przemienny, USB, USB Type-C |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Krótkie spięcie |
| Diody LED | Status |
| Zamykanie | Tak |
| Typ zamka | Kod |
| Wentylacja | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie operacyjne | 5 - 12 V |
| Prąd wejściowy | 16 A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Łączna moc | 576 W |
| Moc na urządzenie | 18 W |
| Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS |
| Certyfikaty | PD 3.0 |
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Głębokość produktu | 375 mm |
| Wysokość produktu | 590 mm |
| Waga produktu | 35 kg |
| Grubość obudowy | 1,5 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 38,8 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
MANHATTAN STACJA ŁADUJĄCA USB-C POWER DELIVERY 576
Trwa wczytywanie...