MANHATTAN SZAFA DO ŁADOWANIA 32 LAPTOPÓW 15.6" TAB
5 611,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-20
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
- Kolor produktu: Czarny
Specyfikacja
| Model | Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Szerokość otworu | 2,5 cm |
| Głębokość otworu | 40 cm |
| Wysokość otworu | 28 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Szkło, Poliwęglan (PC), Stal |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 32 |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Laptop, Smartfon, Tablet |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie |
| Zamykanie | Tak |
| Typ zamka | Klucz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 250 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wejściowy | 16 A |
| Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Certyfikaty zgodności | CE, REACH, RoHS |
| Certyfikaty | CERoHSREACHIEC 60320IEC 60884 |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Głębokość produktu | 578 mm |
| Wysokość produktu | 876 mm |
| Waga produktu | 65 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone klawisze | Tak |
| Liczba klawiszy w zestawie | 2 szt. |
| Waga wraz z opakowaniem | 77 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
MANHATTAN SZAFA DO ŁADOWANIA 32 LAPTOPÓW 15.6" TAB
Trwa wczytywanie...