Masażer do oczu Havit EM1601 (szary)
- Rodzaje masażu: Masaż ugniatający, Wibracyjny
- Rodzaj zasilania: Akumulatorowe
- Waga produktu: 300 g
Masażer oczu oferuje trzy tryby pracy, które skutecznie łagodzą zmęczenie: tryb delikatny, intensywny oraz tryb uśpienia. Po uruchomieniu urządzenie automatycznie rozpoczyna pracę w trybie delikatnym.
Masażer oczu wyposażony w podwójne poduszki powietrzne i masaż uciskowy delikatnie oddziałuje na okolice oczu, oferując relaksujący masaż cieplny w temperaturze ok. 38–42°C. Taki zabieg wspomaga krążenie, skutecznie redukuje zmęczenie oczu, łagodzi bóle głowy, poprawia komfort widzenia i sprzyja ogólnemu odprężeniu.
Podczas masażu możesz cieszyć się relaksującą muzyką, którą odtworzysz bezpośrednio z telefonu dzięki łączności Bluetooth. Urządzenie nie posiada wbudowanych utworów, co daje Ci pełną swobodę – sam wybierasz, czego chcesz słuchać, tworząc idealną atmosferę relaksu.
Składany o 180° masażer oczu automatycznie dopasowuje się do niemal każdego kształtu twarzy. Szeroka, elastyczna opaska na głowę gwarantuje wygodne dopasowanie do każdego rozmiaru. Nowoczesne wykończenie powierzchni oraz przyjemna w dotyku faktura podnoszą komfort użytkowania, zapewniając jeszcze bardziej relaksujące doznania podczas masażu.
Krótki, 15-minutowy masaż oczu to idealna przerwa, podczas której zadbasz zarówno o swoje oczy, jak i samopoczucie. To chwila relaksu, która pozwala naładować energię i wrócić do codziennych obowiązków z nową siłą.
Wbudowany akumulator litowo-jonowy umożliwia wygodne, bezprzewodowe korzystanie z masażera przez długi czas. Jedno ładowanie trwające 3 godziny pozwala na aż 90 minut pracy. W zestawie znajduje się praktyczny kabel USB do ładowania.
Masażer oczu został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie – poszerzona strefa grzewcza idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, a miękka, przyjazna dla skóry tkanina zapewnia przyjemne doznania podczas użytkowania. Regulowany pasek pozwala łatwo dopasować długość do indywidualnych potrzeb. Jeśli odczuwasz ucisk lub dyskomfort, wystarczy poluzować opaskę. W razie potrzeby chętnie służymy pomocą.
Wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh zapewnia nawet 1,5 godziny pracy po pełnym naładowaniu. Dzięki temu wystarczy jedno ładowanie w tygodniu, aby cieszyć się wygodnym, bezprzewodowym masażem zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz.
| Typ produktu | Masażer pod oczy |
| Rodzaje masażu | Masaż ugniatający, Wibracyjny |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Funkcje | Kompresja powietrzna, Ciepły kompres |
| Timer | Tak |
| Czas timera (min) | 15 min |
| Regulowany pasek | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Materiały | ABS, Poliuretan (PU) |
| Zakres temperatur (T-T) | 38 - 42 °C |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Moc znamionowa | 5 W |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Czas pracy | 90 min |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 300 g |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Masażer | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenia | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | Dawidowska 10 |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miasto | Zamienie |
| action@action.pl, safety@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00 |