Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zrób zakupy za minimum 100 zł, użyj kodu rabatowego w koszyku „SmogowkaZa1zl” a nasiona łąki antysmogowej dostaniesz za 1zł
Maska antysmogowa dla dzieci 0-5 lat Wessper WES057 (niebieski) Maska antysmogowa dla dzieci 0-5 lat Wessper WES057 (niebieski) Maska antysmogowa dla dzieci 0-5 lat Wessper WES057 (niebieski) Maska antysmogowa dla dzieci 0-5 lat Wessper WES057 (niebieski)

Maska antysmogowa dla dzieci 0-5 lat Wessper WES057 (niebieski)

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Maska antysmogowa dla dzieci 0-5 lat Wessper WES057 (niebieski)


43.jpg

Maski antysmogowe dla dzieci 0-5 lat

Maska Antysmogowa wykonana z bawełny. Wyposażona w filtr N99, wygodne mocowanie na haczyk. Maska chroni przed pyłkiem zawieszonym o średnicy PM2,5 oraz PM10 - smogiem. Doskonale nadaje się dla także dla alergików ponieważ chroni przed pyłkami roślin, bakteriami, wirusami i pleśnią. Ponadto maska niweluje szkodliwe działanie dymu papierosowego i spalin.

Odkryj czyste powietrze na nowo

Maska Wessper jest wyposażona w filtr wymienny, gwarantuje wysoki poziom oczyszczenia powietrza. Zapobiega wdychaniu zanieczyszczeń, takich jak: pył zawieszony o średnicy PM2,5 oraz PM10 (SMOG), pyłki roślinne, dym papierosowy, spaliny, bakterie, pleśnie.

Dopasuj maskę

Łatwe i wygodne zapinanie na haczyk daje możliwość dowolnej regulacji i dopasowania do indywidualnych wymiarów głowy Twojego dziecka. Zacisk nosowy dostosowuje maskę do twarzy i dokładnie uszczelnia, przez to filtrowanie zanieczyszczeń jest skuteczne. Tak dokładne dopasowanie zapobiega przesuwaniu się maski.

Filtr z węglem aktywnym N99

Usuwa do 99% zanieczyszczeń z powietrza. Jest odporny na działanie olejów. Szkodliwe składniki są zatrzymywane przez węgiel aktywny znajdujący się w filtrze. Przez zawory maski jest odprowadzana wilgoć razem z wydychanym powietrzem.

2 filtry w zestawie

Dla optymalnego działania, filtr należy zmieniać co tydzień lub co 20-60 godzin użytkowania.

44.jpg

Opinie - Maska antysmogowa dla dzieci 0-5 lat Wessper WES057 (niebieski)

Ocena produktu: Maska antysmogowa dla dzieci 0-5 lat Wessper WES057 (niebieski)

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Babyliss Blaupunkt Philips VILEDA
do góry