Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Kup dzisiaj, zapłać później zobacz produkty w promocji
Maska antysmogowa dla dzieci 5-8 lat Wessper WES055 (komiks) Maska antysmogowa dla dzieci 5-8 lat Wessper WES055 (komiks) Maska antysmogowa dla dzieci 5-8 lat Wessper WES055 (komiks) Maska antysmogowa dla dzieci 5-8 lat Wessper WES055 (komiks)

Maska antysmogowa dla dzieci 5-8 lat Wessper WES055 (komiks)

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Maska antysmogowa dla dzieci 5-8 lat Wessper WES055 (komiks)


40.jpg

Maski antysmogowe dla dzieci 5-8 lat

Maska Antysmogowa wykonana z elastycznego neoprenu. Wyposażona w filtr N95, wygodne zaczepy na rzep oraz szeroki zakres regulacji. Maska chroni przed pyłkiem zawieszonym o średnicy PM2,5 oraz PM10 - smogiem. Doskonale nadaje się dla także dla alergików ponieważ chroni przed pyłkami roślin, bakteriami, wirusami i pleśnią. Ponadto maska niweluje szkodliwe działanie dymu papierosowego i spalin.

Odkryj czyste powietrze na nowo

Maska Wessper jest wyposażona w filtr wymienny, gwarantuje wysoki poziom oczyszczenia powietrza. Zapobiega wdychaniu zanieczyszczeń, takich jak: pył zawieszony o średnicy PM2,5 oraz PM10 (SMOG), pyłki roślinne, dym papierosowy, spaliny, bakterie, pleśnie.

Dopasuj maskę

Łatwe i wygodne zapinanie na rzep daje możliwość dowolnej regulacji i dopasowania do indywidualnych wymiarów. Zacisk nosowy dostosowuje maskę do twarzy użytkownika i dokładnie uszczelnia, przez to filtrowanie zanieczyszczeń jest skuteczne. Tak dokładne dopasowanie zapobiega przesuwaniu się maski nawet w trakcie aktywności fizycznej.

Filtr z węglem aktywnym N95

Usuwa do 95% zanieczyszczeń z powietrza. Jest odporny na działanie olejów. Szkodliwe składniki są zatrzymywane przez węgiel aktywny znajdujący się w filtrze. Przez zawory maski jest odprowadzana wilgoć razem z wydychanym powietrzem.

Filtr w zestawie

Dla optymalnego działania, filtr należy zmieniać co tydzień lub co 20-60 godzin użytkowania.

32.jpg

Opinie - Maska antysmogowa dla dzieci 5-8 lat Wessper WES055 (komiks)

Ocena produktu: Maska antysmogowa dla dzieci 5-8 lat Wessper WES055 (komiks)

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Babyliss Beurer Blaupunkt Philips VILEDA
do góry