Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Maska antysmogowa Wessper WES034 (moro) Maska antysmogowa Wessper WES034 (moro) Maska antysmogowa Wessper WES034 (moro) Maska antysmogowa Wessper WES034 (moro)

Maska antysmogowa Wessper WES034 (moro)

0 | Opinie: 0

Produkt niedostępny

Opis - Maska antysmogowa Wessper WES034 (moro)

31.jpg

Maski antysmogowe dla dorosłych

Maska Antysmogowa wykonana z elastycznego neoprenu. Wyposażona w filtr N95, wygodne zaczepy na rzep oraz szeroki zakres regulacji. Maska chroni przed pyłkiem zawieszonym o średnicy PM2,5 oraz PM10 - smogiem. Doskonale nadaje się dla także dla alergików ponieważ chroni przed pyłkami roślin, bakteriami, wirusami i pleśnią. Ponadto maska niweluje szkodliwe działanie dymu papierosowego i spalin.

Odkryj czyste powietrze na nowo

Maska Wessper jest wyposażona w filtr wymienny, gwarantuje wysoki poziom oczyszczenia powietrza. Zapobiega wdychaniu zanieczyszczeń, takich jak: pył zawieszony o średnicy PM2,5 oraz PM10 (SMOG), pyłki roślinne, dym papierosowy, spaliny, bakterie, pleśnie.

Dopasuj maskę

Łatwe i wygodne zapinanie na rzep daje możliwość dowolnej regulacji i dopasowania do indywidualnych wymiarów. Zacisk nosowy dostosowuje maskę do twarzy użytkownika i dokładnie uszczelnia, przez to filtrowanie zanieczyszczeń jest skuteczne. Tak dokładne dopasowanie zapobiega przesuwaniu się maski nawet w trakcie aktywności fizycznej.

Filtr z węglem aktywnym N95

Usuwa do 95% zanieczyszczeń z powietrza. Jest odporny na działanie olejów. Szkodliwe składniki są zatrzymywane przez węgiel aktywny znajdujący się w filtrze. Przez zawory maski jest odprowadzana wilgoć razem z wydychanym powietrzem.

Filtr w zestawie

Dla optymalnego działania, filtr należy zmieniać co tydzień lub co 20-60 godzin użytkowania.

32.jpg
Specyfikacja - Maska antysmogowa Wessper WES034 (moro)
Producentwessper
Kod producentaWES034
ZastosowanieNa co dzień
Kolor głównyMoro
Materiał wykonaniaNeopren
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące
Dodatkowe informacjeFiltr N95
Unisex
2 zawory boczne
Zacisk nosowy
Rzep
Klasa maskiBrak
Rodzaj maskiAntysmogowe

Opinie - Maska antysmogowa Wessper WES034 (moro)

Ocena produktu: Maska antysmogowa Wessper WES034 (moro)

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIS ACTIVEJET Beurer BOSCH KARCHER
do góry