Maszynka do slushy Westinghouse 1,8L
- Kolor produktu: Czarny, Stalowy
- Głębokość produktu: 200 mm
- Wysokość produktu: 430 mm
- Moc: 200 W
Odkryj mrożone napoje na nowo z Ninja SLUSHi FS301EU. To urządzenie pozwala na przygotowanie ulubionych mrożonych napojów w zaciszu Twojej kuchni, bez konieczności używania lodu czy skomplikowanych blenderów. Dzięki zaawansowanej technologii i przemyślanemu designowi Ninja SLUSHi jest świetnym towarzyszem letnich przyjęć, rodzinnych spotkań czy chwil relaksu.
Wystarczy dodać ulubiony sok, napój gazowany lub świeże owoce, aby w kilka chwil przygotować pyszny, lodowy deser o idealnej konsystencji. Maszynka pozwala tworzyć kolorowe granity, kremowe lody oraz gęste koktajle mleczne – dokładnie takie, jakie lubisz.
Urządzenie oferuje kilka gotowych trybów pracy, dzięki którym łatwo dopasujesz sposób przygotowania do rodzaju napoju lub deseru, np.:
| Pojemność miski | 1,8 l |
| Kolor produktu | Czarny, Stalowy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Liczba programów | 6 |
| Timer | Tak |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Moc | 200 W |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Westinghouse Homeware (HK) Co. |
| Kraj | Hong Kong |
| Adres | 905-907, 9th Floor, Tower 1, Cheung Sha Wan Plaza, 833 Cheung Sha Wan Road, Lai Chi Kok, Kowloon |
| Miasto | Hong Kong |
| Telefon | +852 2251 1000 |
| Nazwa | COMTEL GROUP sp. z o.o. sp.k. |
| Kraj | Polska |
| Adres | Wola Dębińska 572 |
| Kod pocztowy | 32-852 |
| Miasto | Dębno |
| bok@noveen.pl | |
| Telefon | 14 68 63 790 |