Producent: Media tech
MEDIA-TECH CYFROWY APARAT FOTOGRAFICZNY SNAPI MT41
MEDIA-TECH CYFROWY APARAT FOTOGRAFICZNY SNAPI MT41
Możesz być zainteresowany również:
-
Luneta BEEMAN 3-9x40 tubus 1" z montażem (IB-1521)
149,00 zł -
Luneta celownicza BEEMAN 4x32 z montażem (IB-5007)
129,00 zł -
Luneta celownicza JS-Tactical 2,5-10x50 Mil-Dot szyna 22 mm
339,00 zł -
Luneta celownicza JS-Tactical 3-9x40 Mil-Dot szyna 22 mm
269,00 zł -
MEDIA-TECH MICROSCOPE USB - 720P, ZOOM 500X MT4096
85,00 zł
Specyfikacja
| Typ aparatu/kamery | Jednorazowy aparat fotograficzny |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 px |
| Maksymalna interpolowana rozdzielczość zdjęć | 8 MP |
| Kolor produktu | Żółty |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 99 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Port USB C | Tak |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
MEDIA-TECH CYFROWY APARAT FOTOGRAFICZNY SNAPI MT41
Trwa wczytywanie...