Subskrybuj Apple iPhone 14 Pro Max 256GB już od 178,88 zł/mc netto– dowiedz się więcej

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Gaming Konsole Xbox One Microsoft Xbox Series Controller Black

Microsoft Xbox Series Controller Black

000.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
00.jpg
000.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
00.jpg

Microsoft Xbox Series Controller Black

Producent:  Microsoft
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Ulepsz swoją grę

Wypróbuj unowocześniony design bezprzewodowego kontrolera Xbox, zawierającego żłobione powierzchnie, odświeżoną geometrię i zwiększony komfort podczas rozgrywki. Celuj dokładnie dzięki uchwytom z chropowatą teksturą i hybrydowemu padowi kierunkowemu. Bezproblemowe przechwytywanie i udostępnianie zawartości za pomocą specjalnego przycisku udostępniania. Szybko paruj, graj i przełączaj się między urządzeniami, w tym konsolami Xbox Series X|S, Xbox One, komputerami z systemem Windows 10 i urządzeniami z systemem Android.

Dokładne celowanie

Trzymaj cel na muszce dzięki nowemu hybrydowemu padowi kierunkowemu i teksturze na powierzchni spustów, bumperów i tylnej obudowy.

Zgodność

Posiada technologię Xbox Wireless i Bluetooth® do bezprzewodowej gry na konsolach, komputerach, telefonach komórkowych i tabletach. Podłącz dowolny zgodny zestaw słuchawkowy z 3,5-milimetrowym wejściem stereo.

Specyfikacja

Rodzaj urządzenia Gamepad
Technologia kontroli gier Analogowa/Cyfrowa
Obsługiwane platformy gier Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X
Klawisze funkcyjne do gier Przycisk powrotu, D-pad, Przycisk menu, Przycisk trybu, Przycisk opcji, Przycisk start, Przycisk włączania/wyłączania wibracji
Wibracje Tak
Gałki Tak
Przyciski boczne "skrzydełka" Tak
Interfejs urządzenia Bluetooth/USB
Sposób łączności Przewodowy i bezprzewodowy
Wyjście na słuchawki Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Interfejs odbiornika bezprzewodowego USB
Kolor produktu Czarny
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Źródło zasilania Bateria
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Tak
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych Android
Rodzaj opakowania Pudełko
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Microsoft Xbox Series Controller Black

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Microsoft Xbox Series Controller Black

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.