Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Całe szczęście żyjemy w czasach, w których nie potrzebujemy nie wiadomo jak dużo miejsca, aby móc ustawić w swoich domach czy też mieszkaniach porządny sprzęt audio. Dziś w zupełności wystarcza mała szafka, na której swobodnie zmieści się niewielkich rozmiarów wieża, abyśmy na co dzień mogli cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem ulubionych gatunków muzycznych. Miniwieże dostępne w naszym sklepie to moc możliwości i dodatkowych funkcji zamkniętych w kompaktowym urządzeniu.

Miniwieże - dostępne opcje i funkcje

Miniwieże marki Philips, Blaupunkt oraz Audiosonic to sprzęt audio, który cieszy się światową sławą oraz zaufaniem ogromnej liczby użytkowników. Poza tym, że te nowoczesne urządzenia posiadają różnego rodzaju wejścia, a także odtwarzają wszelkie możliwe formaty, dysponują również niezwykle rozbudowaną łącznością bezprzewodową. Oznacza to, że możemy odtwarzać na nich muzykę z dowolnych źródeł, chociażby smartfonów, a co za tym idzie, swobodnie nimi sterować.

Filtry

Cena

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

ASUS Beurer Blaupunkt JBL LG Logitech Manta Panasonic ROCCAT Sony Trust
do góry