MODECOM OBUDOWA VOLCANO SPACE XL ARGB FULL TOWER 5F CZARNA
579,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-14
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
- Układ: Full-Tower
- Obsługiwany typ płyty głównej: E-ATX, Mini-ITX, ATX, micro ATX
- Przycisk Włączania/wyłączania: Tak
- Przycisk reset: Tak
Możesz być zainteresowany również:
-
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
1 648,00 zł -
Dysk twardy HDD Seagate IronWolf 6TB 3,5" SATA ST6000VN006
1 150,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 017,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
865,00 zł -
G.SKILL DDR4 TridentZ RGB for AMD 2x8GB 3600MHz
866,00 zł -
PATRIOT DDR4 16GB SIGNATURE 2666MHz
496,15 zł
Opis
PO PROSTU DUŻY MOŻE WIĘCEJ...
Inwestujesz w topowy procesor, mocną kartę graficzną, szybką pamięć RAM i solidną płytę główną… więc dlaczego miałbyś je chować przed wzrokiem swoim i innych domowników? MODECOM Volcano Space XL Full Tower to obudowa stworzona po to, aby Twój komputer wreszcie mógł wyglądać imponująco. Frontowy i boczny panel z hartowanego szkła to po prostu jedna wielka ekspozycja - niczym sprzęt prezentowany w szklanej gablocie. Każdy detal, każdy efekt ARGB i każda linia Twojej konfiguracji są widoczne i podkreślone tą majestatyczną „skrzynką”. MODECOM Volcano Space XL została zaprojektowana z myślą o tych, którzy kochają personalizację i perfekcyjny porządek wewnątrz obudowy, a jednocześnie potrzebują dużej obudowy typu Full Tower.
Bo duży może więcej.
FULL TOWER
Obudowa MODECOM Volcano Space XL jest obudową typu Full Tower, co oznacza że zamontujesz tu większość płyt głównych w rozmiarze E-ATX. Dzięki temu masz maksymalne możliwości zbudowania komputera według własnych potrzeb, otrzymując dużo miejsca na dyski M.2 oraz rozwiązania dla kart PCIe.
Potrzebujesz dużej, masywnej obudowy z miejscem na duże płyty E-ATX? Tu dostajesz wszystko co niezbędne do realizacji swoich celów.
5 X 140 ARGB JUŻ NA START
Odpowiednia temperatura pracy to klucz do długowieczności i chłodnej pracy każdego komputera. MODECOM Volcano Space XL została zaprojektowana tak, aby Twoje komponenty zawsze pracowały w optymalnych warunkach. Już w standardzie otrzymujesz pięć wydajnych wentylatorów ARGB. Są tu trzy 140 mm na panelu bocznym (w układzie reversed) oraz dwa 140 mm z tyłu obudowy. Taki układ zapewnia efektywny przepływ powietrza, który skutecznie schładza procesor i kartę graficzną nawet podczas intensywnego i wielogodzinnego grania.
Jeśli jednak potrzebujesz jeszcze więcej opcji chłodzenia, MODECOM Volcano Space XL daje Ci pełną swobodę rozbudowy. Na panelu górnym możesz zamontować dodatkowe trzy wentylatory 120 mm, a w dolnej części nawet trzy wentylatory 120 lub 140 mm. Dodatkowo, na wysokości komory zasilacza znajdziesz miejsce na kolejne dwa wentylatory 120 lub 140 mm, jeśli nie korzystasz z chłodzenia wodnego na topie.
Więcej wentylatorów to stabilniejsza temperatura i większa wydajność. A w przypadku zaawansowanych komponentów, to konieczność.
UKRYJ PRZEWODY DZIĘKI PŁYCIE GŁÓWNEJ
Obudowa MODECOM Volcano Space XL została zaprojektowana tak, by dać Ci pełną swobodę w doborze komponentów. Konstrukcja przystosowana jest do montażu płyt głównych z odwróconymi złączami, gdzie porty zostały przeniesione na tył laminatu. Dzięki temu wnętrze komputera wygląda jeszcze bardziej estetycznie i nowocześnie. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować standardowe płyty główne ATX. Volcano Space XL oferuje pełną kompatybilność i elastyczność konfiguracji. To Ty decydujesz, w jaki sposób zbudujesz swój komputer. Obudowa nie stawia ograniczeń… ona otwiera przed Tobą nowe możliwości aranżacji i dopasowania sprzętu do własnych potrzeb.
WYGODNE ZATRZASKI
Składanie komputera powinno być czystą przyjemnością. Dokładnie takie doświadczenie daje MODECOM Volcano Space XL. Zapomnij o śrubkach i mozolnym odkręcaniu paneli. To rozwiązanie z poprzedniej epoki. Tutaj panele zamontowane są na wygodnych zatrzaskach, dzięki czemu dostęp do wnętrza obudowy jest dosłownie natychmiastowy. Dodajesz nowe kości RAM? Wymieniasz kartę graficzną? A może po prostu chcesz szybko oczyścić zestaw z kurzu? W MODECOM Volcano Space XL wystarczy jeden ruch dłoni, by zdjąć panel i dostać się do środka. To rozwiązanie, które nie tylko oszczędza czas, ale też sprawia, że każda ingerencja w Twój sprzęt staje się łatwiejsza i wygodniejsza.
420 MM CHŁODZENIA WODNEGO? OCZYWIŚCIE ŻE TAK!
MODECOM Volcano Space XL została zaprojektowana z myślą o entuzjastach chłodzenia wodnego, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał swoich podzespołów. Na górnym panelu znajdziesz miejsce na chłodnicę do 360 mm, natomiast z boku i w dolnej części obudowy zmieścisz nawet największe chłodnice 420 mm dostępne na rynku. Z tyłu przewidziano przestrzeń na chłodnicę 280 mm, dzięki czemu możesz stworzyć kompleksowy system chłodzenia, dopasowany do najbardziej wymagających konfiguracji.
Wszystko to zamknięte w przestronnej, przeszklonej konstrukcji, która łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Volcano Space XL to idealne środowisko dla potężnych gamingowych zestawów. Chłodnych, wydajnych i efektownych.
PANEL I/O z USB-C.
Na górnym panelu MODECOM Volcano Space XL ARGB Full Tower 5F znajdziesz wygodne i szybkie złącza do podłączania urządzeń zewnętrznych. Dostępne są dwa porty USB 3.0 oraz jedno USB-C (USB 3.2 Gen 2), zapewniające łatwy dostęp do pamięci przenośnych, kontrolerów czy smartfonów. W gnieździe typu combo podłączysz zarówno mikrofon, jak i słuchawki, a przycisk do zmiany podświetlenia LED wentylatorów pozwala szybko dostosować wygląd wnętrza obudowy do swojego stylu. Nie brakuje tu także oddzielnego przycisku Reset. Dzięki temu panel I/O jest zarówno funkcjonalny, jak i intuicyjny – wszystko, czego potrzebujesz, masz zawsze pod ręką.
MIEJSCE NA ULUBIONE GRY
Nie zabraknie tu miejsca na ulubione gry. Obudowa, w dedykowanej sekcji w części serwisowej, umożliwia instalację aż czterech dysków SSD 2,5” lub 2 dysków HDD 3,5” i 1 dysku SSD 2,5” (przy zamontowanym kontrolerze). Jeśli natomiast przeniesiesz kontroler w inne miejsce, w tym miejscu znajdzie się miejsce na 3 dyski 3,5”.
Obudowa z racji swojej przeszklonej konstrukcji eksponuje przede wszystkim front płyty głównej, na której producenci coraz częściej umieszczają kilka złącz M.2 dysków NVMe.
WENTYLACJA.
Za dobry obieg powietrza odpowiadają otwory wentylacyjne w panelu górnym oraz w panelu części serwisowej obudowy. Zapewniają one optymalny przepływ powietrza, stanowiąc równocześnie ochronę przed kurzem.
FILTR PRZECIWKURZOWY
Na spodzie obudowy umieszczony został filtr przeciwkurzowy. Dzięki temu utrzymasz komputer w czystości a jednocześnie zwiększysz wydajność i bezpieczeństwo pracy komputera.
Panele górny i boczny od części serwisowej są perforowane, a niewielkie otwory wentylacyjne skutecznie chronią przed kurzem.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Układ | Full-Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | E-ATX, Mini-ITX, ATX, micro ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 44 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Podświetlenie | ARGB |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 Typu-C | 1 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 2x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm, 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory boczne | 3x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 3 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5", 2.5 |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Głębokość produktu | 491 mm |
| Wysokość produktu | 548 mm |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu., Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów., Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
MODECOM OBUDOWA VOLCANO SPACE XL ARGB FULL TOWER 5F CZARNA
Trwa wczytywanie...