MODECOM VOLCANO AMIRANI CZARNA OBUDOWA KOMPUTEROWA
349,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-17
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
- Obsługiwany typ płyty głównej: ATX, micro ATX, Micro-ITX
- Maksymalna długość kart graficznych: 38 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
25,90 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
1 725,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 8TB 3,5" SATA WD8005FRYZ
1 375,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 205,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
855,00 zł
Opis
NOWOCZESNY DESIGN
Choć o gustach się nie dyskutuje, to MODECOM Volcano Amirani ma swój urok. Jest to nowoczesna obudowa do budowy nowoczesnego komputera gamingowego.
WENTYLATORY
W obudowie fabrycznie zamontowany jest jeden, niepodświetlany, 120 milimetrowy wentylator z tyłu obudowy oraz trzy wentylatory 120 mm na froncie. Na topie obudowy można zainstalować we własnym zakresie dodatkowe wentylatory.
PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA
W obudowie zastosowano gumowe kołnierze otworów przepustowych przewodów. Gumowy pierścień uszczelniający ma za zadanie zabezpieczyć przewody przed uszkodzeniem.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Układ | Midi tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, micro ATX, Micro-ITX |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38 cm |
| Wejście audio | |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) stacji dokującej | 2 |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 455 mm |
| Wysokość produktu | 475 mm |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
MODECOM VOLCANO AMIRANI CZARNA OBUDOWA KOMPUTEROWA
Trwa wczytywanie...