MONITOR AOC LED 23,8" 24B36X 144Hz
- Przekątna ekranu: 23,8"
- Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz
- Wbudowane głośniki: Nie
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR AOC LED 23,8" 24B36X 144Hz
Monitor AOC LED 23,8" 24B36X 144Hz to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy oczekują płynności obrazu, nowoczesnego designu i komfortu pracy w jednym urządzeniu.
23,8-calowy ekran o rozdzielczości Full HD zapewnia wyraźny, szczegółowy obraz oraz naturalne odwzorowanie kolorów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy biurowej, jak i rozrywki. Częstotliwość odświeżania 144 Hz gwarantuje wyjątkowo płynne wyświetlanie dynamicznych scen
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej matrycy LED monitor oferuje szerokie kąty widzenia oraz wysoki kontrast, co przekłada się na komfort użytkowania niezależnie od pozycji przed ekranem..
144Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów..
0.5ms MPRT – Czas reakcji ruchomego obrazu
MPRT to akronim oznaczający czas reakcji ruchomego obrazu. Technologia MPRT wyłącza i włącza podświetlenie monitora podczas zmian obrazu. Dzięki skróceniu czasu wyświetlania klatki na monitorze, efekty „zjawy” i „rozmycia” są zredukowane, co zapewnia łagodniejsze, bardziej „płynne” wrażenia z gry.
Adaptive sync
Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę dostarczaną przez kartę graficzną, zapewniając jeszcze płynniejszą rozgrywkę dzięki eliminacji efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Ta funkcja jest także przydatna podczas oglądania filmów i innych ruchomych obrazów i zapewnia większą płynność wyświetlania.
Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,5 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Gęstość pikseli | 92,5 ppi |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,4 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 128,8% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 112% |
| Pokrycie Adobe RGB | 91,6% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 95,8% |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 14 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Pobór mocy | 18 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 544 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 198 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 414,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 2,52 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 544 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 35,1 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 318,5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,21 kg |
| Szerokość opakowania | 610 mm |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Wysokość opakowania | 378 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,65 kg |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2326185 |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych., Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |