MONITOR AOC LED 27" 27B36X 144Hz
- Przekątna ekranu: 27"
- Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz
- Wbudowane głośniki: Nie
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR AOC LED 27" 27B36X 144Hz
AOC 27B36X 27" FHD 144Hz IPS Monitor to nowoczesny monitor 27-calowy zaprojektowany z myślą zarówno o pracy biurowej, jak i rozrywce czy grach. Dzięki dużemu ekranowi oraz wysokiej częstotliwości odświeżania zapewnia komfortowe użytkowanie i wyjątkowo płynny obraz.
Wyjątkowy obraz
Wyświetlacz Full HD (1920 × 1080) z matrycą IPS gwarantuje naturalne kolory i szerokie kąty widzenia, dzięki czemu obraz pozostaje wyraźny niezależnie od pozycji użytkownika. Odświeżanie 144 Hz sprawia, że ruch na ekranie jest bardzo płynny, co szczególnie docenią gracze oraz osoby pracujące z dynamiczną grafiką. Model 27B36X obsługuje technologię HDR10, która znacząco podnosi jakość wyświetlanego obrazu, poprawiając kontrast oraz intensywność kolorów
Trchnologia Adaptive Sync
Monitor wyposażono także w technologię Adaptive Sync, która synchronizuje obraz z kartą graficzną, eliminując efekt zacinania i rozrywania obrazu. Dodatkowo szybki czas reakcji 0,5 ms MPRT ogranicza smużenie podczas dynamicznych scen.
Komfort dla oczu
Technologia Low Blue Light efektywnie blokuje ona szkodliwe niebieskie światło, które może powodować zmęczenie wzroku. Dzięki temu, korzystając z urządzenia przez dłuższy czas, nie musisz martwić się o dyskomfort ani bóle głowy.
Wszechstronność i Funkcjonalność
Model AOC 27B36X został zaprojektowany z myślą o różnych zastosowaniach. Oferując funkcję montażu ściennego, zyskujesz możliwość oszczędzenia miejsca i stworzenia ergonomicznego stanowiska pracy lub gamingowego.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,5 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Gęstość pikseli | 81,59 ppi |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 160000 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 144000 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 128,4% |
| Pokrycie Adobe RGB | 91,5% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 95,5% |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 16 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
| Pobór mocy | 22 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 616 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 205,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 447,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,11 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 36,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 358,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,83 kg |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Wysokość opakowania | 447 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,4 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI, Zasilanie |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | CB, EAC, Federalna Komisja Łączności (FCC), REACH, RoHS, TÜV mark |
| Certyfikaty | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2342280 |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych., Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |