MONITOR AOC LED 27" Q27P3QW
- Przekątna ekranu: 27"
- Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
- Wbudowane głośniki: Tak
- Wbudowana kamera/aparat: Tak
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR AOC LED 27" Q27P3QW
AOC Q27P3QW to 27-calowy płaski monitor IPS z trójstronną, ultracienką ramką o stylowym wyglądzie, który usprawni i uatrakcyjni Twój dzień pracy. Ciesz się pięknem i wyraźnymi szczegółami dzięki rozdzielczości QHD (2560 x 1440), szerokimi kątami widzenia i szczytową jasnością 350 nitów.
Rozdzielczość QHD
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.
Matryca IPS
Matryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. Spójność wyświetlania barw jest zapewniona niezależnie od kąta, pod jakim patrzy się na ekran.
Realistyczna współpraca i rozmowy wideo
Połączenia wideo nigdy nie były tak realistyczne, jak dzięki tej wbudowanej kamerze internetowej ze zintegrowanym mikrofonem. Połącz siły z kolegami i klientami z zacisza swojego domu lub biura dzięki jednemu prostemu rozwiązaniu!
Bezpieczeństwo i szybkość reakcji dzięki kamerze internetowej z Windows Hello™
Uzyskaj najlepsze zabezpieczenia dzięki funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello™! Zintegrowana kamera internetowa z Windows Hello™ zapewnia wygodne dodatkowe bezpieczeństwo, bez konieczności wprowadzania haseł lub kodu PIN.
Koncentrator USB
Praktyczne koncentratory USB wbudowane w monitory AOC pozwalają uporządkować biurko. Gniazda zamontowane z boku są łatwo dostępne nawet bez patrzenia i eliminują czas marnowany na przeszukiwanie tylnej ścianki komputera w poszukiwaniu wolnego gniazda USB.
Adaptive sync
Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę dostarczaną przez kartę graficzną, zapewniając jeszcze płynniejszą rozgrywkę dzięki eliminacji efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Ta funkcja jest także przydatna podczas oglądania filmów i innych ruchomych obrazów i zapewnia większą płynność wyświetlania.
75Hz Częstotliwość Odświeżania
Uzyskaj przewagę! Dzięki częstotliwości odświeżania 75 Hz, matryca wyświetla 75 klatek co sekundę. Częstotliwość odświeżania 75 Hz zapewnia o 25% wyższą szybkość od tego, co oferuje większość podstawowych monitorów z częstotliwością 60 Hz, a nadal pozwala zachować rozsądną cenę i zaoferować dodatkowe klatki graczom, którzy pragną pokonać swoich przeciwników.
Flicker Free
Technologia Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co ogranicza natężenie światła powodujące migotanie. Teraz, gdy zmęczenie oczu i dyskomfort są całkowicie ograniczone, komfortowo rozkoszuj się długimi i intensywnymi sesjami grania!
Konstrukcja bezramkowa
Poza nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, konstrukcje bezramkowe pozwalają na połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. Kursor/okna już nie będą ginąć w ciemnych czeluściach ramek, gdy wiele ekranów jest ustawionych obok siebie.
Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.
Ergonomia
Poczuj wygodę! Obrotowe podstawy AOC z regulacją wysokości i nachylenia pomagają uzyskać najwygodniejsze i najzdrowsze położenie monitora.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Gęstość pikseli | 109 ppi |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 117% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 102% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 102% |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Megapiksele | 2 MP |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -180 - 180° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona, Chińska tradycyjna, Czeski, Niemiecki, Holenderski, Angielski, Hiszpański, Fiński, Francuska, Włoski, Japońska, Polski, Portugalski, Rosyjski, Szwedzki |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 22 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Pobór mocy | 26 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1345199 |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 200,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,6 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 52,8 mm |
| Szerokość opakowania | 820 mm |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Wysokość opakowania | 481 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,9 kg |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Teksturowany |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 70000 h |
| Tworzywa wtórne z recyklingu | 85% |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania., Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |